Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Roubování únor/březen je běžné u peckovin, které brzo raší. Nevěděl jsem ale, že se dá roubovat i v prosinci / lednu, že roub nevyschne i když na něj svítí slunce?

------------------------------------------------

Nůž na očkování mám fiskars. Nic extra, prostě nerez, která při dobrém nabroušení holí chlupy. Když jsem ho rozbalil, zjistil jsem, že se jedná o polotovar s krátkým ostřím - nabroušené kopyto, s tím se očkovat nedá. Vůbec se divím že to v tomto nepoužitelném stavu prodávaj, když cílový zákazník je běžný amatér.

Tak jsem zajel do profi nožíře, ten ostří jen nabrousil, potom znova jiný nožíř, ten zas nevěděl jak se brousí očkovací nůž, co po něm chci. crying Tak jsem vytáhl brusky, oselky, leštidla a na koleně po 2 hodinách ostří,,vytažené" na 5mm. Chtěl jsem víc, ale nerez má svůj limit, chtělo by to uhlíkatou ocel. Ale i tak spokojenost. yes MH

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 20 a číslo 14.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika