Příspěvky uživatele - 11.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Štěpování - a co potom?, 7.1.2020
Rouby ležící v trávě pod stromy bývají často v nejlepší kondici. Trochu bych se bál záměny - že tam odpadne letorost z vedlejšího stromu. 
Štěpování - a co potom?, 7.1.2020
...zapíchnuté v zemi venku u boudy.
Koláč se mi začíná propadat, 24.12.2014
Děkuji za komentář, ano jedná se o švestky. Jak poznám, že není zkažený? Zkoušel jsem ochutnat vodu, co je nad koláčem, chutná tak nemastně, připomíná mi to jako starou vodu ve sklenici... Díky
Koláč se mi začíná propadat, 24.12.2014
Dobrý den přátelé zahradkáři, dnes ráno jsem otevřel bečky s kvasem a zjistil jsem, že se mi kvas začíná propadat na dno (ve dvou bečkách ze tří), je přibližně deset centimetrů pod vodou. Mám jej vyjmout z bečky a vyhodit?  V pálírně... celý příspěvek >
Identifikace listnatého stromu, 20.10.2013 Obsahuje fotku
zcela bezpochyby je to ořešák černý, král boje proti vnitřním parazitům. jeden mladý exemplář roste v Praze v Kinského zahradě (ale zcela jistě nebude jediný). veselé jsou pokusy lidí rozšlápnout na zemi ležící plod, tedy oříšek, s cílem zjistit, co... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika