Rašení pod čočkou mobilu



Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10095) - 70.240 (?)
21.3.2020 16:05

Já mám FM3 zavřenou. Hodně kvete tvrdka Babygold, ale jiná tvrdka Catherina zatím ne. U Springcrestu už se taky něco otevřelo, stejně jako třeba u Royal Majestic. Venus kvetu už dost. Harbinger už se taky nemůže dočkat. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10095) - 70.240 (?), 21.3.2020 13:55

Tak koukám, že v Českých Budějovicích otevřel Springcrest květy o něco dříve, za to po sněhu tady v perníkově není ani stopa. Ostatně jako za celou zimu. Zajímalo by mě, jak to vypadá s kvetením stromů například ve Východoslovenské nížině, kde by mohl být větší vliv kontinenálního klimatu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1748) - 168.103 (?), 21.3.2020 14:49

byl bych raději, kdyby kvetení nebylo tak překotné, ale ze sousedící zahrady vybudovali zabetonované parkoviště a to poslední dny hřálo, jak kamna. Walter

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10095) - 70.240 (?), 21.3.2020 16:05

Já mám FM3 zavřenou. Hodně kvete tvrdka Babygold, ale jiná tvrdka Catherina zatím ne. U Springcrestu už se taky něco otevřelo, stejně jako třeba u Royal Majestic. Venus kvetu už dost. Harbinger už se taky nemůže dočkat. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 245.153 (?), 19.3.2020 16:07
Prosím o radu, do kdy čekat, jestli začnou opukat loňské top Tasty.Oblast Uherské Hradiště.Diky
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mimmo - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2261) - 91.93 (?), 19.3.2020 16:37

Snímky Sylvercot jsou skutečně na profi úrovni. To by můj mobil nedokázal. Zato jsem dneska vyfotil květy raných (skorých) balkánských hruštiček, které za 3 měsíce dozrají.

Květy rané hrušně
Květy rané hrušně
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
mino BA - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (149) - 51.229 (?), 21.3.2020 18:15

Pár kúskov marhúľ v poradí, v akom by mali dozrievať, a k tomu aj broskyňa Burbank July Elberta      mino BA

Tsunami
Tsunami
Tomcot
Tomcot
Goldrich
Goldrich
Farhial
Farhial
Burbank July Elberta
Burbank July Elberta
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10095) - 70.240 (?), 21.3.2020 19:09

Na Burbanka se schválně půjdu ráno podívat, jak je na tom s otvíráním květů. Tomcot zklámavá v kvalitě plodů a není ani nějak zvlášť odolný v květu. Zajímavý je ten Goldrich. Dobu rozkvétání ovlivňuje i podnož. Goldrich na broskvoňovém semenáči dávno kvete, ten na myrobalánu rozkvétal vždy déle. Dobře, že jste to vyfotil. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
EL Edgar - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (98) - 48.18 (?), 22.3.2020 15:59

Dnes to vyzeralo v Podunajskej nížine takto...

Vistarich
Vistarich
Redhaven
Redhaven
Dixired
Dixired
Konferencia
Konferencia
Williamsova
Williamsova
Vesna
Vesna
Veľkopavlovická
Veľkopavlovická
Maďarská
Maďarská
Top taste
Top taste
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10095) - 70.240 (?), 22.3.2020 16:16

Tak jsem se šel schválně podívat ven pro porovnání s Podunajskou nížinou a ta Vesna je stále zavřená, naopak VP už částečně rozkvetla. Vistarich už by chtěl rozkvést, za to broskvoně se zvonkovitými květy jsou stále zavřené včetně "Luthera Burbanka". 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 220.164 (?), 22.3.2020 21:16

No u mna takto je zakvitnute Belmondo, co s nou spravi mraz... uvidime

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika