Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
 Zahradní grily Weber - plynové, elektrické a lávové grily 

Meruňky > Podpník weiwa

Podpník weiwa

host - xxx.xxx.172.9 (?)
29.10.2019 11:22
Tento příspěvek (zjistit adresu)

Zdravím

Má niekto skúsenosti s pestovaním marhúl na poddpníku weiwa? IO aký podpník ide je to slaborastúci? Takmer žiadne informácie som o ňom nenašiel. Včera pri kúpe stromčekov v ovocnej škôlke došlo k omylu. /kupoval som 2x velkopavlovickú a 2x barboru/ všetko som chcel na myrobaláne, avšak barboru mali aj na podpníku weiwa a predajca mi pravdepodobne omylom zabalil jednu barboru na weiwe, čo som zistil až doma druhá je normálne na myrobaláne. Reklamovať to asi nemá zmysel, a okrem toho ovocná škôlka je vzdialená cca 60km. 

Připojit reakci   
recepty na vaření, uzení, zavařování, vína, destiláty

Podpník weiwa

host - xxx.xxx.172.9 (?), 29.10.2019 11:25
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

ešte som zabudol dodať, budem to vysádzať v záhrade na mieste kde sa doteraz pestovala zelenina, čiže v pravidelne obrábanej pôde.  Nadmorská výška cca 220m /Trenčín/. Mám tento stromček zasadiť príp kúpiť druhý na myrobaláne.?

Připojit reakci

Podpník weiwa

hugovotr (549) - xxx.xxx.30.11 (?), 29.10.2019 13:44
Zasaďte a vyzkoušejte. Ohledně podnoží je tu hlad po informacích. Každopádně můžete zavolat do školky, kde jste ji koupil, alespoň něco by o tom měli vědět.
Připojit reakci

Podpník weiwa

vyslouzil (17592) - xxx.xxx.92.38 (?), 29.10.2019 17:45

Weiwa - in vitro množený vegetativní klon podnože Wagenheimova. Dorůstá do výšky 50% myrobalánu. Není vhodná do suchých, písčitých půd. Do plodnosti nastupuje brzo, úrodnost je vysoká.

Tolik strýc Gůgl

Připojit reakci

Podpník weiwa

Enna (43) - xxx.xxx.243.43 (?), 30.10.2019 17:13

Na weiwě mám jenom švestku Jogantu. Ostatní slivoně a meruňky mám na St. Julienu, ale rozdíl v růstu nevidím. Jedinou Maďarku mám na myrobalánu, ale ta je silná a vysoká. Mě spíše vyhovují menší stromy.

Připojit reakci

Podpník weiwa

Ivan Hlavatý (4384) - xxx.xxx.234.112 (?), 15.11.2019 19:15
172.9: viď foto. IH
Obrázky:

Připojit reakci
Fórum pro chovatele - domácí miláčci, psi, drůbež, králíci, včely, krmiva, pelíšky
Fotky kurníku a slepic3.4.2020
Fotky kurníku a slepic3.4.2020
Chov pstruhov1.4.2020
Fotky kurníku a slepic31.3.2020
Chov pstruhov30.3.2020
Chov pstruhov29.3.2020
Další příspěvky > 
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2020
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů