Test motorových kos - křovinořezů na itest.cz



host - 18.208 (?)
30.5.2008 10:45
Tyto "testy" se stále opakují.Bohužel málokdo si všimne malým písmem napsané slovo - "inzerce".Jde vlastně o klamavou reklamu pro vítěze těchto testů.Bohužel dost lidí se dá tímto oklamat.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 18.208 (?), 30.5.2008 10:45
Tyto "testy" se stále opakují.Bohužel málokdo si všimne malým písmem napsané slovo - "inzerce".Jde vlastně o klamavou reklamu pro vítěze těchto testů.Bohužel dost lidí se dá tímto oklamat.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
jjiri - (23) - 221.57 (?), 30.5.2008 11:20

Já tam to slovo inzerce nenašel, takže nevím o čem se tady bavíte? Pokud jsem to přehlédl tak se omlouvám. A pokud v tom testu lžou tak to je přece na oněch firmách, které se budou určitě hájit... a nebo se nikdo hájit nebude a tím pádem je tam pravda. Prostě jen značka věc nedělá - vemte si třeba škodu, každej o ni básní jak je to suprové auto a když se podíváte co třeba dávájí do fabii za benzínové motory tak je to spíše směsné...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 109.57 (?), 30.5.2008 13:16

Já tada nevím jak můžou dát stejné hodnocení Husqvarně a Oleomacu. Kdo měl někdy oba v ruce při práci prostě nechápe, Oleomac sice jde do otáček pěkně, ale pracovní otáčky Husqvarny a Stihlu jsou prostě vyšší a tudíž seká lépe. Prodal sem před časem profi Jonsereda BC2145 zákazníkovi co chtěl profi mašinu po "profi" Oleomacu 750 a ten čuměl jak to odsejpá. S Oleomacem sekal v trenclích což u Husqvaren dost dobře nejde tráva a strunou odhazované létají mnohem větší rychlostí.

Sám mám Husqv 235R a když je občas nějaký stroj vyzkoušet mám možnost zkoušet kde co, takže tak nějak vím co od kterého výrobku můžu čekat.

U Dolmara nemůžu sloužit, s tím sem neměl tu čest pracovat.

Na obranu Stihlu musím říct že umí vyrobit i lepší kousky než onu FS55 (byla to FS55 v tom testu, žeano), ale to už je cena vyšší.

A vítěz testu??? V oboru jsem patnáct let ale tenhle název neznám. A jak bylo např.  Husqvarně vytýkáno že seznam servisů je na www stránkách tak onomu vítězi to k vítězství nevadilo. Zajímavé

ZF Orlová (prodejce Jonsered)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
novotny.opava - (4) - 129.137 (?), 3.6.2008 13:26

Mounfield není tak hloupý, aby při zadáváním reklamy nepočítal s eventualitou, že se někdo z postižených bude chtít bránit. Proto objednal u reklamní společnosti, u které vlastní většinový akciový podíl, reklamu (akcie nejsou na jméno a tedy nedokazatelné). Reklamní společnost si u malé firmy která běžně zahradní techniku netestuje, objednala tyto testy sekačky, křovinořezy (mimochodem autorka je manželka majitele této firmy a testy dělala pod jiným jménem) proto jsou testy učelově nakloněné Moutfieldu, a výsledné testy zadala do reklamních ploch tak, aby co nejvíce odpovídali skutečným testům. Tím pádem i kdyby někdo prokázal, že testy jsou ve prospěch Mounfieldu tak nedokáže, že si je objednal a tedy, žádnou škodu nezpůsobil. A reklamní agentura přeci nemůže mít zájem na upřednostnování nějaké zahradní techniky, pokud někdo toto neprokáže. A jak to prokázat pokud je neprokazatelné, že většinovým majitelem obou společností je jedna osoba. Tak tedy jak se bránit a před kým. Nepodepisuji se protože poslední muj příspěvek byl smazán do 8h po uveřejnění na tomto serveru. Stalo se v pátek 30.5.2008

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 8.6 (?), 18.6.2008 20:35
Ze své zkušenosti vím na 100%,že dolmar je pořádná šumka tak vhodná na výstavu a né na práci, ole- omac je dobrá volba za dobrý peníz, ale chce to stroj tak 1.8 kw.Ale za to ze stihlem o výkonu tak 1.2kw uděláte kus prace a bez přestávky muže makat celý den a motor je pořád OK.Ze stroji komatsu zkušenosti nemám, ale múže to byt jednička mezi těmito stoji.Japonci jsou jedničky.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
novotny.opava - (4) - 129.137 (?), 30.5.2008 13:05

Je to pouhá reklama Mountfieldu přes jím akciemi ovládanou reklamní společnost, která si zaplatila takto zpracovanou reklamu od firmy, kde jako redaktorka pod jiným jménem vystupuje manželka ředitele(jistě má mnoho zkušeností z techninou, ale asi ne). Stejně to bylo před měsícem se sekačkama. Má dost peněz tak si myslí, že dělat z lidí blbce je v Čechách normální. Používejte hlavu a nevěřte těmto lžím. Raději se zeptejte v odborné prodejně a ne u odborného lháře

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 71.8 (?), 30.5.2008 13:22

Je zajímavé, že mi tři lidé nezávisle na sobě řekli to samé, že to četli v novinách a, že je to skrytá reklama Mountfieldu :-). Nejsou první stačí když Mountfield bude druhý nejlepší, aby to nebylo tak okaté.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 90.168 (?), 30.5.2008 13:34

Okatost - ve výsledku ho dali jako 2., ale v textu ho popisovali jako jasného vítěze ;-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 90.168 (?), 30.5.2008 13:32

Voni nelžou, jen tuhle něco zdůrazní a támhle zase něco neřeknou, tak, aby zvítězil předem určený vítěz ;-) A ve většině odborných prodejen zase bulíkujou jinou značku, kupodivu zrovna tu co maj na krámě ;-) Problém je, že na to aby člověk rozlišil kvalitu od šmejdu, tak musí mít opravdu dobrý přehled a znalosti, a to přesahuje možnosti většiny zákazníků. Takže lidi to kupujou a kupujou a kolo se točí dál a dál...   Gl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
jjiri - (23) - 221.57 (?), 30.5.2008 15:50

Nevim přijde mi tady každý zaujatý na druhou stranu. Příklad někdo sem začne montovat profi stroje atd... všimli jste si vubec někdo, že nešlo test značky ale o test konkrétních výrobků těchto značek??? Takže mi přijde argumentace tohle je blbost ja srovnal profi křoviňáky a ten je lepší... nebo já používám tuhle husqvarnu a ta je mnohem lepší (asi je protože je to jiná kategorie) no bez komentáře. V tom vidim základní problém. Takže mi sem prosím napište co konkrétní výrobky testované znají co neuvedli testovatelé záměrně??? Prosím jen o technice debata o seznamech servisu na netu je fakt o ničem. Snažte se být konkrektní a nedělejte to samé co kritizujete na mountfieldu...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika