Test motorových kos - křovinořezů na itest.cz



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
      
host - 198.165 (?) 
29.5.2008 16:09

ten tzv. test je plateny, od 15.000 Kc. 2-3 znacky platia a zvysne sami doplnia aby bolo s cim porovnavat. Tu vidite kto platil a kto neplatil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
         
morrison - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (228) - 30.67 (?), 29.5.2008 16:20

Nemůžu nijak posoudit, zda některé ze značek v tom testu "něco nezaplatily", protože o tom nemám absolutně žádné informace, ale myslím si, že i tak tam nemohou být uvedeny nedostatky, které by daný stroj skutečně neměl. To by byla imho nekalá soutěž a na to jsou §

Honza Z.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 90.168 (?), 29.5.2008 16:30

Na tohle stačí u "placeného" nedostatky vynechat a přednosti vyzdvihnout, a u zbytku zase vynechat přednosti a zdůraznit nedostatky. A do subjektivního hodnocení při práce se vejde skoro cokoliv ;-)   Gl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 11.107 (?), 29.5.2008 16:43

Zde je vydět, že kdo věří v objektivnost tohoto testu pak ho lehce osloví i kolo štěstí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 103.201 (?), 29.5.2008 16:51

Už dříve jsem si všiml u takových testů vpravo nahoře, že je uvedeno  - INZERCE. Tak jsem se na to příležitostně zeptal. Původně jsem to nechtěl vůbec řešit, ale když to zde bylo uvedeno. Test platí firma XY, ale inzeruje jej jiná, ale asi osoba XY, která na inzerci dostane peníze od firmy XY. Proč ta oklika, protože to není test, ale reklama schovaná v názvu test. Když se to konkurenci nebude líbit, tak firma XY je v klidu, ale osoba XY zadala inzerci, ta bude vysvětlovat - nebo hradit případné pomluvy a dopady na konkurenční značky. Tolik, co se vykládá...Testy typu, že se koupí výrobek, neuvedou se žádné údaje a subjektivně, dle tzv. testerů někdo vyhraje jsou podle mě z pohledu srovnaných parametrů k ničemu. Přesto nechci Komatsu, nebo jiné výrobky snižovat, a vůbec by mi nevadilo, že jsou lepší než Dolmar. Konkurence je žádoucí. Ale ten tzv. test si stačí přečíst a každý musí uznat, že to je reklamní test. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 204.239 (?), 29.5.2008 21:14

 Ja som stihlák, mám len 2 poznámky ku testu Stihl FS55

1.Nepamätám sa ako dávno som na novom stroji akejkoľvek značky nečítal na karburátore Made in China.Walbro má najväčšiu fabriku v číne a stade chrlí karburátory pre každého.

2.Za veľa rokov na servise sa mi ani raz nestalo že by bol problém s lankom náhonu uhlového prevodu.

       Čo sa týka Sparty, neviem čo je to za zázrak ale videl som ho niekoľko krát rozhodený. jedoznačne "zázrak modernej technológie".Dobry stroj na kosenie 20m2 inakje už preťažený.

jani

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
jjiri - (23) - 221.57 (?), 30.5.2008 1:17

No ja spartu 25 vlastním již přes rok dokonce jsem sem nedávno do tématu:

Kupa krovinorezu - aky stroj vlastne potrebujem? popisoval co a jak. Rozhodně nejsem žádný fanoušek, ale člověk který řekne to jsem viděl to je tak na 20 m2 je lhář. Jak jsem již popisoval seká hezky a vzhledem k tomu, že na chalupě vše posekám v jednom dni tak ho opravdu nešetřím a jede několik hodin v kuse.

Jinak k té připomínce, že ho mountfield přivezl a předvedl tak to oni opravdu dělají. Normální služba (neříkám, že to je bůh ví co) jen se snažím vysvětlit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 84.188 (?), 30.5.2008 6:28

Spartu 25 jsem měl půjčenou a bez problémů jsem s ní posekal zahradu 2000 m2. Pán ob příspěvek nahoře se spletl "jen" o dva řády. Než na mě někdo začne pokřikovat něco o tom, že dělám reklamu Mountfieldu atp. - sám teď mám křovinořez jiné značky a u Bédy jsem nikdy nic nekoupil a ani to nemám v plánu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 71.8 (?), 30.5.2008 6:43

K těm kritizovaným skrutným náhonům u křováků - má to svoje výhody neboť při náhlém prudkém zastavení nože o nějakou překážku to působí jako nárazový tlumič. U pevných hřídelí bude asi celé ústrojí dostávat při nárazu dost zabrat pokud to nebude odděleno nějakým gumovým silentblokem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 64.118 (?), 30.5.2008 8:44

Souhlasím s tím zpochybněním testů. Ti, co testují, kolikrát o testovaných výrobcích nemají ani páru a nebo prosazují vlastnosti, které zase jiný uživatel nepotřebuje. Týká se to veškerých výrobků, jak nářadí, tak spotřební elektroniky, automobilů a bůhví čeho. Každý vyzdvihuje něco jiného a ostatní zase odsuzuje. Proto si musí kupující udělat sám názor na výrobek a vědět, co od něj očekává.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika