Sekačky Honda HRZ 536 C1 TDEA / HRG 465 C2 SDE



host - 102.162 (?)
1.5.2018 11:42

Aby som nehovoril iba klady poviem aj mínusi.

Uchytenie koša sa musí pred založením koša niekedy očistiť, dostáva sa tam pokosená tráva.

Kosačka je samo o sebe celkovo dosť tažká.

Na pohon tými motílikmi si musíte zvyknúť, stará kosačka TORO to mala praktickejšie vyriešené, ale asi sa jedná len o zvyk z predchádzajúcej kosačky.

Zdá sa mi že má velmi rýchli pojazd keď stlačíte tie morýliky variátora naplno. Proste rýchlosť pojazdu by sa mohla nejako zaaretovať, aby sa dala nastaviť prijatelná rýchlosť na podmienky kosenia. Udržať tie motýliky na zvolenej rýchlosti pri nerovnom terene je trošku problém.Ale ako hovorím je to asi otázka praxe.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
            
host - 102.162 (?), 1.5.2018 11:42

Aby som nehovoril iba klady poviem aj mínusi.

Uchytenie koša sa musí pred založením koša niekedy očistiť, dostáva sa tam pokosená tráva.

Kosačka je samo o sebe celkovo dosť tažká.

Na pohon tými motílikmi si musíte zvyknúť, stará kosačka TORO to mala praktickejšie vyriešené, ale asi sa jedná len o zvyk z predchádzajúcej kosačky.

Zdá sa mi že má velmi rýchli pojazd keď stlačíte tie morýliky variátora naplno. Proste rýchlosť pojazdu by sa mohla nejako zaaretovať, aby sa dala nastaviť prijatelná rýchlosť na podmienky kosenia. Udržať tie motýliky na zvolenej rýchlosti pri nerovnom terene je trošku problém.Ale ako hovorím je to asi otázka praxe.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika