Sekačka Husqvarna nebo Honda?



host - 110.199 (?)
6.5.2009 15:25

já koupil hondu hrx vyae letos v polsku. pokud máte strach tak není z čeho. jen je třeba ji kupovat v originál prodejně honda... mě vyšla na 19 000kč a to je supr cena

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
                  
host - 77.216 (?), 30.4.2009 17:38

Mám HONDU 537 s hydrostatem z Polska od oficiálního dealera Hondy za pár korun a mohu říci, že alibaba s tím nemá nic společného.Je to jedna z nejlepších sekaček, které jsem měl a HQ48 SE kterou jsem měl předtím taky byla dost poruchová a HQ bych si už nevybral dnes vůbec   

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 27.59 (?), 30.4.2009 21:22

Bál bych se reakce někoho, kdo si sám naběhl.wong

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 75.166 (?), 2.5.2009 8:27

Tady v příspěvcích je více uživatelů, kteří si Hondu dovezli, nebo nechali poslat z Polska.Je stejná a kvalitní jako ta co ji prodávají dealeři tady v ČR ovšem chtějí za ni 30-35.000,-Kč a tam vyjde na půlku.Pokud chcete utratit kupte si ji v ČR, já jsem spokojen maximálně a dva roky mi jede jak pila bez sebemenšího problému.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 27.59 (?), 3.5.2009 9:53

Já přeci neříkám, že je lepší jí koupit v ČR. Jen říkám, že za těch 20 000,- Kč, co vyjde v polsku, je lepší koupit v ČR profi Stigu se stejným motorem, ale v profi provedení - hliníkové šásko, hliníková kola, antivibrační uložení motoru a pětiletá záruka.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 75.232 (?), 4.5.2009 12:59

Ani v tom s Vámi nesouhlasím, Stiga je dobrá ale proti té Hondě technicky už zastaralá v pojezdu a v možnostech systému sečení. Honda má skutečně navrch a hliníkové šasi - viděl jsem jich rozbitých více / jsou velmi křehké /než plastových skeletů.Honda HRX má Versamov system, dva nože /předlohu / hydrostatický pojezd, velký koš.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 216.60 (?), 4.5.2009 14:01

To si povíme po deseti letech, kdy plast hondy bude již dávno degradovaný, Versamov system je jen ručně ovládaná plastová klapka v tubusu výstupu trávy - co s ní asi udělá letící šutr?(na záruku Vám to nikdo neuzná), akorát ten hydrostat má lepší, to uznám, to je taky jediná chyba té Stigy. Já jen už nechci prostřílená kolečka od kamenů, stejně tak různé rozbité plastové kryty a prorezlý skelet, ulámané páčky atd. atd. To je vše u té Hondy podstatně fórovější a v hobby provedení proti sekačce určené pro komunální použití.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 216.60 (?), 4.5.2009 14:03

A ještě k velikosti koše - rozdíl je o 3 litry - vy to poznáte?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 3.83 (?), 4.5.2009 15:49

Dle příspěvků výše jste se stal šťastným majitelem zbrusu nové sekačky zn.Stiga. Užívejte si ji proto do sytosti a nepiště sem nesmysly (např.o životnosti plastů polystrong a xenoy užívaných Hondou, o systému versamov který nespočívá pouze v plast.uzávěře vyhazovacího tunelu -moc bych chtěl nějaký proražený kamenem vidět-ale i v standardně použitém druhém mulčovacím noži, prostřílených kolečkách od kamení, fórových páčkách ...) Máte vybráno, s Hondou praktickou zkušenost nemáte, nerozšiřujte nepravdy které jste si navíc nikdy neověřil vlastní zkušeností... Honda není ideální(ostatně jako všechny ostatní značky),nemožnost nastavit u tohoto modelu centrálně výšku sečení je občas opruz a cena taky, ovšem tím to asi tak končí...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 110.199 (?), 6.5.2009 15:25

já koupil hondu hrx vyae letos v polsku. pokud máte strach tak není z čeho. jen je třeba ji kupovat v originál prodejně honda... mě vyšla na 19 000kč a to je supr cena

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 27.59 (?), 6.5.2009 19:18

Reakci napište za 8 - 10 let, jak dopadl skelet, nebo po 500.stém naražení na betonovou podezdívku plotu. Obsekávám 160 thují za nimiž je beton. Rád se nechám překvapit. Já osobně volím hliník. Pro rýpaly - je to jen můj názor.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika