Jakou elektrickou řetězovou pilu



Optus - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (275) - 42.10 (?)
26.8.2018 16:39
Elektrickou pilu Narex, nevím už typ, vlastním cca 20 let. Převody plastové, takže dvě hodiny práce a šel jsem pro nové. Nakonec mi kamarád na převodové kolo utočil ocelový kroužek a od té doby klid. Na mazání řetězu si bere hodně oleje, anebo žádný. V zásobě musím mit membrány. Zoufalá pojistka proti náhodnému zapnutí, po chvíli bolí ukazovák. Momentálně mi osm let leží v regále, raději sáhnu po motorové Stihl.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
            
host - 70.58 (?), 25.8.2018 15:43

Tedy tohle se zařadilo špatně. Berte ten Dolmar/Makitu vyšší řady, nebo Husqarna/Johnsered.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 68.17 (?), 26.8.2018 16:08

Zajímalo by mne proč tyto pily nekupovat. Tedy myslím pily s motorem kolmo k řetězu.Pokud vezmu, že motor podélně uložený, tedy ten co podoručujete, má ještě navíc převod a zrovna tento je sakra náročný na převod a materiál a každé malé dítě malé ví, že každá součástka navíc zvyšuje riziko závady, tak by mně zajímalo proč jej doporučujete.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Optus - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (275) - 42.10 (?), 26.8.2018 16:39
Elektrickou pilu Narex, nevím už typ, vlastním cca 20 let. Převody plastové, takže dvě hodiny práce a šel jsem pro nové. Nakonec mi kamarád na převodové kolo utočil ocelový kroužek a od té doby klid. Na mazání řetězu si bere hodně oleje, anebo žádný. V zásobě musím mit membrány. Zoufalá pojistka proti náhodnému zapnutí, po chvíli bolí ukazovák. Momentálně mi osm let leží v regále, raději sáhnu po motorové Stihl.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika