Jak upravit vozík za auto (koule) pro fungující připojení za Vari nebo Agzat?



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 44.31 (?) 
5.2.2011 8:11

Díky za ohodnocení, vozík uveze tolik, že se malotraktor zahrabe, neboť to neutáhne. Jestli si myslíte, že má Audi špatné brzdy, tak já po těch necelých 15 letech ne. Půjčil jsem vozík v rodině a jen chvála. Ale netvrdím, že jsem profesionálně svařoval.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
            
host - 99.4 (?), 13.2.2011 21:38

Zdravím.Máte parádní stroj pane J.S. Mohu Vás poprosit či jiné uživatele podobných strojů o radu, jestli podobnou práci zvládne pohonná jednotka Dakr Panter FD-2.  Otec ji má v kombinaci s bubnovou sekačkou. Že bych si udějal vozík a jezdil bych s ní do lesa na dřevo ale nevím jestli by obstala v takovém terénu. Díky moc za rady Zdeněk

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 209.15 (?), 14.2.2011 7:06
Zdravím též, s touto variantou jsem se nesetkal. Výrobce má v nabídce vozík, ale před malotraktorem a nosnost 220kg. Malotraktor MS jsem v lese viděl, ale tak byste určitě dřevo vozit nechtěli, to na takové práce prostě není.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 236.166 (?), 7.5.2011 13:25
vidím na fotkách že všetci používajú vrchný zaves, ja mam síce prevodovku len 2 rýchlostnú ktorá ma vrchný diel hliníkoví, je tam len na 2x10 skrutkách tak ho používam len na kultivátor, inač používam spodní zaves na ktorom mam redukciu s 20tok plocháčov ktoré sú zvarené s 8 plochačom a to cele nasunuté zvonku na zaves a priskrutkované lebo mam aj MS 06 ktorý som mal skôr a na ktorý mam spravené náradie (riadkovač...)a tam je väčší zaves, ako čap používam skrutku 16 x160
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 208.239 (?), 5.2.2011 19:08

Dobrý den, já jsem to vyřešil takto


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 208.239 (?), 5.2.2011 19:11

další foto


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 24.183 (?), 6.2.2011 10:28

Já jsem to vyřešil výrobou sulky. Vzadu má sulka jak kouli, tak závěs pro Vari, takže není problém připojit cokoliv a bez úpravy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 153.189 (?), 20.2.2011 17:23

Tak takto sem to vyřešil na základě vašeho příspěvku.Ještě jednou díky.Teď jen nějak vymyslet brzdy.

Agzat s vozíkem Pongratz a sedačka z Favorita
Agzat s vozíkem Pongratz a sedačka z Favorita
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Standam - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (471) - 128.254 (?), 21.2.2011 7:40

Zdravím, a jak se bude chovat Vaše úprava v terénu? 208.239 to má sice na pohled stejně jako Vy, ale vlastně úplně jinak, on má sice obezený, ale alespoň nějaký příčný pohyb. Standa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 178.235 (?), 21.2.2011 9:52

Příčný pohyb v obou případech chybí, elegantně se to řeší kluznou trubkou těsně před závěsem !Jde také o kvalitní brzdu s pedálem a současně i parkovací.Vozík už není zcela malý a lehoučký, auto jej ubrzdí.Zde brzda vozíku musí zvládnout ubrzdit vlastní váhu(náklad i s řidičem) a k tomu hmotnost(!) hnací nápravy.Hřešit v tomto smyslu se ani trochu nevyplácí. AB

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika