Hecht 129 BTS po zahřátí nemá výkon



host - 73.78 (?)
22.8.2020 9:22

podla sviečky ste tam mal chudobnu zmes. Bud zle nastavený karburátor, alebo upchatý. Ale pravda je, že tie čínske karburátory za vela nestoja

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
         
host - 162.253 (?), 1.8.2020 9:37

Tak mi vysvětlete, co jsem dělal špatně, když Hecht i Einhell po zahřátí začal ztrácet výkon a chcípat (karburátor Ruixing) a nyní po výměně za Walbro je chod motoru dokonalý. Podotýkám, že výměnu karburátoru v Hechtu jsem nemohl udělat, ale příznaky byly shodné a karburátor bych řekl, že byl stejný typ. Je to karburátor, který má pouze jeden seřizovací šroub z boku. Tedy nejedná se o klasickou konstrukci se dvěma seřizovacími šrouby vedle sebe L a H. Takový typ karburátoru (L a H) mám v čínské pile (Fuxtec) a tam funguje perfektně. Tam se jedná o čínskou značku HLIC (hlic.com.cn).

Další čínský motor s karburátorem Keruidi mám v sekačce Hecht a tam pracuje taky perfektně.

Takže prosím to vysvětlení, co je s rukama špatně?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 148.10 (?), 1.8.2020 13:13

Tak můżete mít vadný kusy jak jsem psal ale mohl být špatně dotažený, když jsem si koupil první křovinořez tak byl špatně dotažený celý, byl špatně seřízený a brzy jsem ho vyhodil kupovaný tenkrát v tv product, taky jsem toho kupu litoval.Pak jsem koupil Hecht a nebyl problém a mnohem později pilu.Pochopil bych to že by jste to měl z druhé ruky ale nový?Zdědil jsem pilu Oleomac která se nastartuje jen když chce, měl jsem to u známého který opravuje pily a říkal že vše prošel ale pila je náladová.Je už dost stará 90léta když začal Munfield ale chtěl jsem ji na občasné řezání paliva.Ale vzdal jsem to a koupil novou.Když potřebuji řezat tak musí být plně funkční a ne ji prosit, zbytečně aby se laskavě nakopla.Přitom byla než šla ke mně u nich v servisu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 96.42 (?), 1.8.2020 14:14
Neexistuje náladová pila. Nálady mají mechanici. Závadě se neříká nálada. Berou mechaniky, kterým nevoní benzín a neumí opravit ani membránu v karburátoru.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 148.10 (?), 1.8.2020 14:33

Tak takhle asi bude protože jednou se to nastartuje na první zátah a podruhý vůbec, po dlouhý dřině se probudí až když není v nádržce benzin ale jen v hadičce, po nalití benzinu se opět nenastartuje když nemá svůj den.Jindy je zase úplně jedno kolik je benzinu nastartuje hned a kdykoliv.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 73.78 (?), 22.8.2020 9:22

podla sviečky ste tam mal chudobnu zmes. Bud zle nastavený karburátor, alebo upchatý. Ale pravda je, že tie čínske karburátory za vela nestoja

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 73.78 (?), 22.8.2020 9:34

mimochodom tu 335.4U mám. Je to velmy kvalitný krovinorez. Odporučam dokupit automaticku strunovu hlavu alebo poloautomat hlava T&G Comfort Trim Large

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 233.194 (?), 17.7.2021 17:48
Zdravím mě to taky zlobil tak jsem objednal nový karbec a bylo to trochu lepší. Pak jsem se naštval a vyměnil sem ložiska a gufera na klíče abylo po problému.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 141.147 (?), 30.7.2021 11:35

ten isty problem

krov-129 po nejakom case kosenia dusi

 3 reklamacie neuznane

neviem kde je problem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 12.88 (?), 30.7.2021 23:10

Ve značce výrobce?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika