Příspěvky uživatele - 162.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oleo Mac 981 a názory na něj, 26.9.2021
Slyšel jsem, že OM má poměrně velké vibrace. Je to vážně tak špatné oproti Stihlu?
Fieldmann FZS 4003-B - křoviňák, 1.8.2020
Dle ceníku prací jsem našel například sekání trávy za 1,1 Kč/m2, takže to by se do 15000 vešlo v pohodě. Cena 15000 za opravdu kvalitní aku program - no nevím jestli koupi jednoho kusu vyžínače a jednoho kusu baterie považujete za celý program, pro... celý příspěvek >
Hecht 129 BTS po zahřátí nemá výkon, 1.8.2020
Tak mi vysvětlete, co jsem dělal špatně, když Hecht i Einhell po zahřátí začal ztrácet výkon a chcípat (karburátor Ruixing) a nyní po výměně za Walbro je chod motoru dokonalý. Podotýkám, že výměnu karburátoru v Hechtu jsem nemohl udělat, ale příznaky... celý příspěvek >
Hecht 129 BTS po zahřátí nemá výkon, 30.7.2020
Sice už je to dávno, ale třeba to někomu pomůže. Po vrácení tohoto Hechtu jsem zakoupil něco podobného - Einhell 334 home. Křovinořez s čínskou kopií motoru Subaru Robin EH035. Karburátor vzhledově stejný jako u Hechtu a problémy podobné. Opět po... celý příspěvek >
Vybíráme skleník, 2.5.2019
A ještě chci dodat, že v jiné obci asi 10 km od nás jsem v něčí zahradě viděl velmi podobně destruovaný další skleník (polykarbonátový). Takž ten vítr tady byl vážně festovní. Již 2 desítky let jezdím stále stejnou cestu do práce a tolik popadaných... celý příspěvek >
Vybíráme skleník, 2.5.2019
Tak ten rozmačkaný skleník opravdu reklama není. Když byly silné větry loni a předloni, tak to sousedovi vždy jen vyrazilo sem tam nějakou tabuli, ale asi udělal nějakou úpravu proti vypadávání - ještě jsem se s ním o tom nebavil a tak tentokrát... celý příspěvek >
Dolmar MS-335.4 U jaký olej?, 31.3.2019
Olej opravdu dle výrobce 10W30 - více najdete, když budete na internetu hledat motor Subaru Robin EH035. Ale pozor na množství oleje - pokud dáte celých 0,1 l, tak se vám po zahřátí bude tlačit olej ven přes sací filtr. Doporučuji dát jen... celý příspěvek >
Vybíráme skleník, 21.3.2019 Obsahuje fotku
Tak, fučelo opravdu fest. Takto dopadl skleník souseda. Vítr ho prostě rozmáčkl o živý plot. My máme zatím ten nejlevnější foliovník a tomu se nestalo nic, ale chci koupit skleník Volya trioska, tak ten snad zdejší větry vydrží.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika