Hecht 129 BTS po zahřátí nemá výkon



host - 96.42 (?)
1.8.2020 14:14
Neexistuje náladová pila. Nálady mají mechanici. Závadě se neříká nálada. Berou mechaniky, kterým nevoní benzín a neumí opravit ani membránu v karburátoru.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
         
host - 162.253 (?), 1.8.2020 9:37

Tak mi vysvětlete, co jsem dělal špatně, když Hecht i Einhell po zahřátí začal ztrácet výkon a chcípat (karburátor Ruixing) a nyní po výměně za Walbro je chod motoru dokonalý. Podotýkám, že výměnu karburátoru v Hechtu jsem nemohl udělat, ale příznaky byly shodné a karburátor bych řekl, že byl stejný typ. Je to karburátor, který má pouze jeden seřizovací šroub z boku. Tedy nejedná se o klasickou konstrukci se dvěma seřizovacími šrouby vedle sebe L a H. Takový typ karburátoru (L a H) mám v čínské pile (Fuxtec) a tam funguje perfektně. Tam se jedná o čínskou značku HLIC (hlic.com.cn).

Další čínský motor s karburátorem Keruidi mám v sekačce Hecht a tam pracuje taky perfektně.

Takže prosím to vysvětlení, co je s rukama špatně?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 148.10 (?), 1.8.2020 13:13

Tak můżete mít vadný kusy jak jsem psal ale mohl být špatně dotažený, když jsem si koupil první křovinořez tak byl špatně dotažený celý, byl špatně seřízený a brzy jsem ho vyhodil kupovaný tenkrát v tv product, taky jsem toho kupu litoval.Pak jsem koupil Hecht a nebyl problém a mnohem později pilu.Pochopil bych to že by jste to měl z druhé ruky ale nový?Zdědil jsem pilu Oleomac která se nastartuje jen když chce, měl jsem to u známého který opravuje pily a říkal že vše prošel ale pila je náladová.Je už dost stará 90léta když začal Munfield ale chtěl jsem ji na občasné řezání paliva.Ale vzdal jsem to a koupil novou.Když potřebuji řezat tak musí být plně funkční a ne ji prosit, zbytečně aby se laskavě nakopla.Přitom byla než šla ke mně u nich v servisu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 96.42 (?), 1.8.2020 14:14
Neexistuje náladová pila. Nálady mají mechanici. Závadě se neříká nálada. Berou mechaniky, kterým nevoní benzín a neumí opravit ani membránu v karburátoru.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 148.10 (?), 1.8.2020 14:33

Tak takhle asi bude protože jednou se to nastartuje na první zátah a podruhý vůbec, po dlouhý dřině se probudí až když není v nádržce benzin ale jen v hadičce, po nalití benzinu se opět nenastartuje když nemá svůj den.Jindy je zase úplně jedno kolik je benzinu nastartuje hned a kdykoliv.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 73.78 (?), 22.8.2020 9:22

podla sviečky ste tam mal chudobnu zmes. Bud zle nastavený karburátor, alebo upchatý. Ale pravda je, že tie čínske karburátory za vela nestoja

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 73.78 (?), 22.8.2020 9:34

mimochodom tu 335.4U mám. Je to velmy kvalitný krovinorez. Odporučam dokupit automaticku strunovu hlavu alebo poloautomat hlava T&G Comfort Trim Large

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 233.194 (?), 17.7.2021 17:48
Zdravím mě to taky zlobil tak jsem objednal nový karbec a bylo to trochu lepší. Pak jsem se naštval a vyměnil sem ložiska a gufera na klíče abylo po problému.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 141.147 (?), 30.7.2021 11:35

ten isty problem

krov-129 po nejakom case kosenia dusi

 3 reklamacie neuznane

neviem kde je problem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 12.88 (?), 30.7.2021 23:10

Ve značce výrobce?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika