Blahovičník



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
host - 9.194 (?) 
29.8.2007 9:26
Dobrý den. Koupila jsem si blahovičník před dvěma měsíci, mám ho doma a roste hodně rychle. Mohu jej stříhat ještě teď, na podzim? Děkuji za odpověď, Hana.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
                     
host - 39.89 (?), 29.9.2007 13:37
Mam prosbu kde se to da na internetu koupit?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 248.245 (?), 11.5.2014 13:58

Blahovičník -Eukalyptus Alpina.

Kde se dá koupit, zde na internetu nabízejí pouze semena. Se semínky nemám dobré zkušenosti.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 90.226 (?), 15.7.2014 23:28

Protože jsem nechtěla dávat tolik peněz za hotový stromek nebo keřík koupila jsem semínka, všechny krásně rostou a rostou, doporučuji vyzkoušet.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 64.138 (?), 28.12.2007 15:55

Krásný den! Na jaře jsemsi objednala blahovičník, přes léto byl krásný, ale jak jsem ho dala do verandy na přezimování začeli mu usichat listy a posléze i větvičky. Poraťte mi co by  mohlo být příčinou. Je na světle a při 15 stup. menší zálivka. Předem děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 50.242 (?), 29.12.2007 11:12

Letos jsem koupil E.gunii asi metr vysoký zasadil jsem ho na zahradu, již dlouho trvá období kdy v noci teploty klesají až  na -9 a přes den nepřelezou nulu a zatím vypadá jako by zima vůbec nebyla, uvidíme na jaře.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 68.212 (?), 27.1.2008 10:23

I já mám ten samý problém. Já to už zkouším s blahovičníkem 3 rok a pokaždé mi vzimě uschne. V létě venku se mu ohromně daří, jakmile ho přenesu domů do měsíce mu nejdříve hnědnou větvičky a postupně usíchají i lístky. Přitom podmínky pro pěstování dodržuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 78.2 (?), 28.1.2008 20:24

Mám Eucalyptus pauciflora ssp.niphophylla a je už 2 roky vysazený na zahradě omrznutí nulové, místo jižní Morava.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 88.145 (?), 29.1.2008 16:37

Mám s blahovičnikem stejnou zkušenost, taky přes zimu v bytě trpí a usychá, ale mam ho už čtyři roky a stále žije. Kazdou suchou větvicku odstřihnu a ona vždy na jiném miste vyraší jiná, na jaře sice nevypadá moc zdravě, ale jen co ho po ledových mužich přenesu na balkon, zacne velice rychle obrážet a na konci června už ho obdivují vsichni naši známí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 87.18 (?), 7.2.2008 0:22

Lidi nebojte se experimentovat, s vhodnou ochranou e.gunii a e. pauciflora ssp. niphophyla vydrží i u nás a navíc hrozně rychle roste.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika