Černooká Zuzana



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5   
               
janapeterova74 - (13) - 10.37 (?) 
14.2.2011 14:36

Mě loni vyrostla takováhle krásná rostlina z jediné předpěstované sazeničky. Mám nasbírané semínka, kterých na to jak byla Zuzana velká moc nebylo. Nevytvoří se po každém odkvetlém květu. Chce to trošku hledat. Právě v těchto dnech se je chystám zasadit a sama jsem zvědavá jesli vzejdou a jak silné rostliny z nich budou. Do teď jsem měla za to, že existuje jen žlutá (žlutooranžová) barva této rostlinky, a letos jsem v nějakém katalogu vyděla novinku- červenou barvu.

Černooká Zuzana
Černooká Zuzana
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
                  
host - 142.119 (?), 28.2.2012 18:29
Máte ji moc krásnou. Mě Zuzka nejde skoro vůbec pěstovat. A tolik se mi líbí. Letos to zkouším zas.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.70 (?), 25.7.2012 7:02

Měla jsem 6 truhlíků černooké zuzany nádherně veliké. Dnes mě všechny listy začaly žloutnout a červenat a celé se zkroutily. O všechno jsem přišla. Vody měly dost a byly na dobrém místě.

Co se jim stalo?? Poraďte

Jana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 106.226 (?), 25.7.2012 18:35

Mám zuzanu prvním rokem, (koupené sazeničky) nádherně rozrostlá je asi 2 m vysoká, před 14 dny přišla bouřka... silný vítr a do toho ještě kroupy, parádně mě ji zničily už nekvete jen sem tak nějaký kvítek, listy začínají také žloutnout. Domnívala jsem se, že mají málo hnojiva tak jsem ji přihnojila kristalonem. Uvidíme, zda to pomůže... ještě brzy aby odešla mohla ještě víc jak měsíc kvést pro nám radost.

Ela

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4,  5   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika