Příspěvky uživatele - janapeterova74

Název skalničky?, 11.4.2017
No jo... jak jsem mohla zapomenout!!! Díky moc! 
Název skalničky?, 11.4.2017 Obsahuje fotku
Doobrý den! Ví někdo prosím název této kytičky? já věděla, ale nějak se mi to vykouřilo. Už si s tím lámu hlavu půl dne, tak mě napadlo napsat sem! Děkuji!
Andělské zvony, 9.11.2012
Poprosím o radu skušené pěstitele této rostliny! Od letošního jara pěstuji tuto rostlinu taky. Byla miminko ale celé léto krásně rostla a dařilo se jí. Z podzimem z ní opadali všechny listy, zůstali jen tři malé vrcholové lístečky. Zhruba před třemi... celý příspěvek >
Tvarování syrského ibyšku, 17.9.2011
Já bych se nebála a střihla, znovu obroste a můžete tvarovat do požadovaného tvaru 
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 20.4.2011
Už vám raší Ibišky? Mě ještě ne..je na ně ještě brzo a nebo jsem o něj přišla?
Zahradnictví Tomáš Petro, 20.4.2011
Já mám s tímto zásilkovým obchodem velmi dobrou zkušenost, naopak mě překvapilo jak velké a silné fuchsie mi přišli(obědnávala jsem stromečkové) s převslími nebo keříčkovími zkušenost nemám a všechny cibulky byli taky v pořádku a už mi kvetou na... celý příspěvek >
Stříhat nebo nestříhat?, 11.3.2011
V současné době je výška kmínku 68 cm a ráda bych dosáhla alespoň metrového kmínku. Co se týče koruny, nemám jasnou představu a vlastně ani nevím jaký je rozdíl mezi kotlovitou a kulovou. Omlouvám se, jsem v tomto směru nováček a vše se učím... celý příspěvek >
Stříhat nebo nestříhat?, 11.3.2011
Děkuji za odpověď! A ještě prosím, mám střihat teď, nebo počkat až po odkvětu?
Stříhat nebo nestříhat?, 11.3.2011 Obsahuje fotku
Loni na podzim jsem dostala stromeček broskvoně, kterou vypěstovali ve foliovníku z pecky! Když jsem ji na podzim sázela v podstatě jsem ani nepočítala s tím že přežije zimu. No ale překvapila mě a je živá a obsypaná pupeny. A já teď nevím, jestli... celý příspěvek >
Černooká Zuzana, 14.2.2011 Obsahuje fotku
Mě loni vyrostla takováhle krásná rostlina z jediné předpěstované sazeničky. Mám nasbírané semínka, kterých na to jak byla Zuzana velká moc nebylo. Nevytvoří se po každém odkvetlém květu. Chce to trošku hledat. Právě v těchto dnech se je chystám... celý příspěvek >
Přesný název květiny?, 18.10.2010
Moc děkuju! Je pravda, že když jsem si ve vyhledávači zadala zahradní orchidee, viděla jsem úplně jiné květiny, proto jsem s toho byla zmatená. Máte asi pravdu k čeledi liliovitých to sedne... i když květ má krásně exotický. Jen jedna věc mě... celý příspěvek >
Přesný název květiny?, 18.10.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den! Jsem zahradnice začátečnice, teprve od letošního jara zakládám a pomalu osazuji svou zahrádku. Dostala jsem od sousedky, tuto krásnou rostlinu s tím, že je to zahradní orchidea, nevíte někdo prosím její přesný název?
Hibiscus moscheutos - Ibišek bahenní, nebo též americký ibišek (venkovní), 18.10.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den! Já svůj ibišek koupila letos v průběhu léta. Začal mi kvést vlastně až teď z podzimem, až mi ho je líto stříhat. A tak nevím, mám stříhat už teď, nebo ještě počkat až do listopadu? jde mi hlavně o to aby nabal dost síly k zdárnému růstu... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika