Konopí



host - 26.31 (?)
4.11.2019 6:43
Pokud chce človek v dnešní době užívat konopí jako léčivku tak dnes už není konopí potřeba ani pěstovat, protože již funguje mnoho specializovaných obchodů na cbd květy, oleje a dokonce i cbd hašiš určený k vaporizaci. Například na nespavost to funguje skoro stejně jako tradiční indické odrůdy.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3,  4,  5  >   
host - 44.120 (?), 7.4.2008 14:38, zobrazeno: 98140x

Dostala jsem pár semínek indic.konopí.Vždy se mi lbilo.Ted mě známí zrazují od pěstování že budu mít problém se zákonem.Ale když zasadím jen třeba 2 rostlinky ven?To snad není ani na osobní spotřebu.Poradte prosím.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 5.17 (?), 7.4.2008 16:23

Problém by nastal, kdybyste drogu sklízela, balila z ní cigarety a rozdávala ostatním, pokud ji pěstujete na okrasu, problém by nastat neměl, ale měli by být rozumní sousedé i policie při případném vysvětlování, že ty rosliny máte opravdu v malém množství.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 207.92 (?), 7.4.2008 16:46

S malým množstvím - 2 rostlinky - by problém být neměl (nepletu-li se, tak nedávno zrovna o tom byla v politice řeč, a možná že se tam hovořilo o třech rostlinách jako hranici).

Ale technické konopí vypadá úplně stejně (jen obsah THC je mnohokrát nižší) a to by bylo možné pěstovat i ve větším. Josef.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 44.120 (?), 7.4.2008 17:03

Když vypadá stejně tak jak to někdo pozná?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Ramon - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (174) - 180.85 (?), 7.4.2008 20:17

Protože udělají testy na obsah THC

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Saga - (12) - 170.5 (?), 1.4.2019 18:41

Záleží jaká je to odrůda, já si každoročně ozdobím roh skleníku jednou rostlinou proti škůdcům, mám ji i na okrasu a většinou i na masti a čaje.Když je v malém květináči nevyroste moc do výšky a vytvoří takový bonsaiovitý keřík se širokými listy. technické vytvoří jen takové koště s řídkou korunkou. Oblíbil jsem si odrůdy Warlock a Ice Cool protože pěkně voní po exotickém ovoci a neměl jsem u nich problém s výškou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 173.103 (?), 12.8.2019 8:25

Technické nevypadá stejně jako léčebné indické. Technické se vytáhne do výšky a má tenké dlouhé listy. Indické má listy širší a tvoří rozvětvený keř. kříženci těchto dvou typůjsou něco mezi nimi. Takové je například vzácné konopí odrůdy Lavender s vůní aromatických bylin a vzrůstem podobnějším indice. Dříve mohl člověk pro potěchu pěstovat jen konopí technické, dnes se ale objevují i legální varianty indického konopí tzv. cbd odrůdy konopí. Jde o to aby konopí nedosahovalo hraničního procenta pryskyřic.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
mandelik - (7) - 173.103 (?), 12.8.2019 8:29

Je ale pravda že zaštipováním se technické konopí může zahustit a pak taky vypadá pěkně. Odrůda podobnější sativě je například léčivý   "Fruity jack"   který při pravidelném zastřihováni může vypadat opravdu krásně a zároveň provoní okolí svěží ovocnou vůní. Pro medicínské využití se pěstuje ve speciálních podmínkách. Oproti Lavender má ale listy skutečně tenčí.



Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 26.31 (?), 4.11.2019 6:43
Pokud chce človek v dnešní době užívat konopí jako léčivku tak dnes už není konopí potřeba ani pěstovat, protože již funguje mnoho specializovaných obchodů na cbd květy, oleje a dokonce i cbd hašiš určený k vaporizaci. Například na nespavost to funguje skoro stejně jako tradiční indické odrůdy.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 249.152 (?), 1.2.2020 16:43

Jj, to určitě. Já nemám podmínky na pěstování, tak jsem kupovala obyčejné konopné čaje. Až mi kamarád poradil CBD hemps mastičky a přírodní konopné doplňky na nespavost atd. Ale nakonec se mi nejvíc osvědčilo weedo. Dneska už není problém tuto léčivku sehnat viz Himalaya gold.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika