Příspěvky uživatele - Ramon

Ostrá tráva, 13.8.2010
Tak to je teda problém. Avšak obávám se, že takový problém má více lidí, ani mě se to nevyhlo, také mi v trávníku roste tráva! Vadí vám tato tráva proto, že má lehce odlišnou strukturu listů? Jiný druh trávy v trávě, pokud vím, nezlikvidujete... celý příspěvek >
Co je to za byliny?, 31.5.2010
9 rožec
Je to štědřenec nebo ne?, 31.5.2010
Listy by neodpovídaly.. Je to čimišník.
Terasa ze zamkove dlazby - bily povlak, 23.5.2010
Jo jo, bílé čtverečky jsou od "sítí", kterými jsou vrstvy dlažby na platách proloženy. Máme to na dlažbě také, a kupodivu to ani čas nesmyje ;-)
Sladký lupen, jak se ho zbavit ekologicky?, 17.5.2010
Ekologicky? rycí vidle, kolečko, den volna.. Je-li člověk šikovný, většinu kořenu se mu podaří vyndat.
Břečťan - dobrý či špatný nápad?, 15.5.2010
Dle mého nebude problém s břečťanem, ale s onim drátěným plotem. Přecejen příčepivé kořínky břečťanu budou mít problém s pletivem..
Sakura - poranění kmene?, 15.5.2010
U sakur normální jev, jakmile se kůra otlačí, nebo se na ni trošku víc bouchne, tak se odloupne od dřeva. Hlavně nikdy neřežte na kmeni nic do zravého dřeva! Byť i s následným ošetřením stromu jen uškodíte. Nechte stromek tak jak je, časem by se... celý příspěvek >
Konev Fiskars, 11.5.2010
jediné nářadí fiskars, o kterém se dá říct, že je kvaitní, jsou rýče (ovšem, dají se použít jen na něco) a sekery. Zbytek jako třeba nůžky, stojí za prd.. Neblázněte, když má na sobě něco napsáno fiskars, neznamená to, že je to kvalitní. Konve mám... celý příspěvek >
Která rostlina je hodně náročná na vláhu?, 14.4.2010
jakákoliv vrba, bříza nebo olše bude za každou vodu navíc moc ráda.
Co je to?, 13.2.2010
Nejpravděpodobněji Gleditsia triacanthos
Jaké letničky do stínu?, 5.2.2010
Letničky to zrovna nejsou, ale zkuste hlíznaté begonie (Begonia x tuberhybrida) Ideální truhlíkové rostliny do stínu.
Označovacie štítky, 1.2.2010
Nejlepší na popisky je prý tužka 3B Jinak velice dobré je tady zmiňovanému způsobu podobné, vyrážení jmen do měděného plechu raznicemi ;-)
NPK pod stromy, 21.1.2010
To je pak vše v pořádku ;-) Tazatel se ptal na NPK,  to sypat do děr po vrtáku by bylo opravdu po půl kilech. Nedokáži si představit, jaká by byla práce hnojit do děr NPK, v množství třeba 100gramů. Kompost je to, co už jsem doporučoval prvně.
NPK pod stromy, 21.1.2010
A když do díry po kůlu nasypete NPK tak živiny udělají co? do pár týdnů je všechen dusík fuč. Hnojit bodově je k ničemu. pouze se zasoluje půda, kořen v takovéto hromádce hnojiva odumře.
NPK pod stromy, 21.1.2010
Většina stromů žije v symbióze s houbami, které pomáhají kořenům příjmat živiny. (mykorhíza) Pokud budete strom hnojit umělými hnojivy(ve větším množství) strom spolupráci s houbou rozváže, protože ji nepotřebuje(má živin dost.) Jakmile pak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika