Příspěvky uživatele - Saga

Konopí, 2.4.2019
Já ho předpěstovávám jako rajčata. Je to jednoletka.
Stříhání šalvěje, 2.4.2019
Ostříhané větvičky prý lze použít jako řízky, zkoušel to někdo?
Konopí, 2.4.2019
Já každý rok pěstuji jednu rostlinu v rohu kterou mám kromě okrasy a jako odpozuvače škůdců i do čajů a na mastičky. Osvědčily se mi po exotickém ovoci vonící odrůdy konopí Warlock a Ice Cool. Osobně jsem žádnou změnu v počtu opylujícího hmyzu ani... celý příspěvek >
Konopí, 1.4.2019
Záleží jaká je to odrůda, já si každoročně ozdobím roh skleníku jednou rostlinou proti škůdcům, mám ji i na okrasu a většinou i na masti a čaje.Když je v malém květináči nevyroste moc do výšky a vytvoří takový bonsaiovitý keřík se širokými listy.... celý příspěvek >
Konopí problém s listy, 1.4.2019
Mně to příjde jako napadení třásněnkami, konopí jsem pěstoval ve skleníku proti škůdcům a spodní patra to schytávala nejvíc právě od třásněnek. Vypadalo to podobně.
Kustovnice = goji, 18.2.2019 Obsahuje fotku
Je lepší pěstovat kustovnici cizí, jsou i prošlechtěné kultivary, které narozdíl od kustovnice čínské v našich podmínkách dozrávají. Osvědčila se mi odrůda Kustovnice cizí \'Grosfruchtig\' která je běžně k dostání. Všechny části jsou mimo plodů lehce... celý příspěvek >
Pôdopokryvné drobné ovocie, 17.4.2018 Obsahuje fotku
Doporučil bych půdopokryvný maliník RUBUS HAYATA-KOIDZUMII. Mají ho v tropiku. Je podobně vitální a rozrůstavý jako ten náš klasický, ale dorůstá jen do výšky 20 cm.
Urychlení klíčení semen celeru, 20.3.2018
Klíčení urychlí namočení semen na 1-2 dny do vody nejlépe při pokojové teplotě. Semeno rychleji nabobtná a rychleji se odplaví inhibitory klíčení.(které brání vyklíčení semene) Navíc se mi osvědčilo místo čisté vody použít roztok lignohumátu.... celý příspěvek >
Bezudrzbova zelenina na produkci rostlinnych bilkovin, 27.2.2018 Obsahuje fotku
Doporučuji hlízolu nachovou. Je to bobovitá rostlina, říkalo se jí vytrvalá fazole. Zatím se mi ji nedařilo sehnat, ale letos už ji mám domluvenou. Podle toho co jsem slyšel, tak je ze začátku po vysazení hlízy první rok/dva méně dravá, pak ale po... celý příspěvek >
Hlízola nachová, 24.2.2018
Zdravím. Já jsem si zamiloval topinambury. Mám je hlavně pro okrasu protože na podzim neuvěřitelně krásně kvetou, také brání přístupu od cesty k ohradě s koňmi což se mi hodí, protože kolemjdoucí pak méně přikrmují a porost zároveň slouží jako... celý příspěvek >
Cibule sibiřská, 29.9.2017
Dobrý den, v zahradnictví Krulichovi jsem na jaře koupil poschoďovou cibuli. Jenže jsem jí nedopatřením ulomil výhon s pacibulkami a nový už dorůst nestihl. Zajímá mě, jestli přezimuje původní cibulka, a příští rok obrazí. Děkuji.
Jak odehnat kočky, 27.9.2017
Přečtěte si stránky pod odkazem, a něco vymyslíte;). Já mám tedy teriéra který má přístup na zahrádku, a každou kočku velkým obloukem vykopne. Jinak by mohly možná pomoci i pachové spreje, nebo odpuzovač koček. s tím ale zkušenost nemám.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika