Předpěstování košťálovin



walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1749) - 168.103 (?)
9.3.2024 15:25
Tak nakonec ta sadba ve skleníku vypadá vcelku dobře.
předpěstování košťálovin
předpěstování košťálovin
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  26,  27,  28,  29,  30  >   
      
MilosK - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (114) - 158.138 (?), 24.2.2024 10:22
🤣 ať je to jak chce, já pikyroval moc brzy, jakmile se vyvinuly děložní listy, a přelil jsem je, to je na nich krásně vidět, půlka je skoro pryč nebo neroste. Ty co jsou vysusenejsi na kraji misky se vzpamatovaly a začínají růst. Toť k tomu jako můj postřeh. Takže jsem začal sic brzy ale tím pádem nic neurychlim, a to mne trochu irituje.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
MonikaP - (48) - 32.114 (?), 24.2.2024 10:38

Keď si odmyslím to napätie, pre mňa celá táto debata a príspevok každého do nej bola užitočná, takže ďakujem:) Pre mňa z toho vyšlo, skúsiť pikýrovať v štádiu klíčnych lístkov, byť ohľaduplnejšia pri manipulácii a dať pozor na preliatie a tiež variant nechať všetko spolu v hrantíku kde naspodku bude výživnejší substrát a hore výsevný, nepikýrovať ale rovno potom zasadiť. Už som vysiala aj nové tak som zvedavá :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3239) - 60.78 (?), 24.2.2024 23:03

Jsem rád, že Vám to trochu pomohlo. ať se Vám daří.

           Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Milan HP - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2755) - 208.138 (?), 25.2.2024 8:51

Prosím, dejte vědět, jak to porovnání dopadlo. Já to tipuju na remízu.laugh

Milan HP

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3239) - 63.121 (?), 25.2.2024 11:30

Dnes dopoledne jsem přesunul sazenice košťálovin a salátů ven na parapet okna. Chci jim dopřát trochu čerstvého vzduchu (momentálně 9 °C) a také trochu sluníčka, které by se občas mohlo ukázat. Předpověď 12 °C. Jinak jsou sazenice v pohodě, většinou už nasazený druhý pravý list a na konci týdne budu moci hrnkovat.

           Vladimír

Sazenice košťálovin a salátů
Sazenice košťálovin a salátů
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1749) - 4.148 (?), 25.2.2024 17:04
před chvílí jsem pikýroval sadbu zelí, květáku a salátu do nevytápěného skleníku. Walter
předpěstování
předpěstování



Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3239) - 63.50 (?), 7.3.2024 12:53

Dnes jsem hrnkoval košt´áloviny, 18 ks kedluben, 12 ks kapusty, 18 ks zelí a 14 ks květáků. Zbývají mně ještě saláty. V úterý jsem nachystal dva záhony, pohnojil jsem je a zakryl textilií s otvory. S výsadbou počítám koncem března, jeden možná oba záhony budu moct překrýt tunelem. Nevím jak to všechno ukočíruji, za oknem už mám plno a začínám vysévat tyčková rajčata.

           Vladimír

Hrnkované sazenice košťálovin
Hrnkované sazenice košťálovin
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
walter. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1749) - 168.103 (?), 9.3.2024 15:25
Tak nakonec ta sadba ve skleníku vypadá vcelku dobře.
předpěstování košťálovin
předpěstování košťálovin
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3239) - 62.171 (?), 12.3.2024 15:10

Zdá se, že s tím počasím se to vyvíjí k lepšímu, alespoň u nás. Vypadá to, že bych s už přespříští týden mohl zbavit těch sazenic košťálovin a salátu, které mně zabírají spoustu místa za oknem. Na zahradě už mám na ně nachystané dva záhony.

           Vladimír

Výhled počasí na příští týden
Výhled počasí na příští týden
Tlačenice za oknem
Tlačenice za oknem
Záhony na zahradě
Záhony na zahradě
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3239) - 60.47 (?), 20.3.2024 19:36

U nás začalo jaro.Žádné noční mrazy, meruňky a broskve v pohodě. Předpověď počasí pozitivní a tak jsem dnes vysázel ty předpěstované sazenice košťálovin a salátu. Mám slíbeno, že mně syn zítra odveze na zahradu rajčata a v pátek půjdou do pařeniště. Je už na čase, potřebuji místo za oknem pro jiné zeleniny.smileyyes

           Vladimír

Dva záhony na jarní zeleninu
Dva záhony na jarní zeleninu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  26,  27,  28,  29,  30  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika