Příspěvky uživatele - MilosK

Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 22.4.2024
Na zahradě jsem ještě nebyl, ale v pátém patře bylo -4,9, tak je asi vymalováno.
Meruňky 2024, 21.4.2024
Včera u nás dobrý, dnes asi v háji, vyjasnilo se, bohužel. Zbiroh.
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 18.4.2024
Vydrží, kvetou brzy každý rok a pak mrzne.
Ozark Premier, 18.4.2024
Nejsem odborník, ale už vím že když chci jeden stromek, musí být samosprašný. Tam je zakopaný pes.
Mráz ve vegetačním období v roce 2024, 17.4.2024
Je to v pytli no, tříleté stromky, těším se na první úrodu. Nezbývá než doufat. Meruňky a švestky se ukazují, broskev nic, tam vše pomrzlo, a jabloně začali právě kvést. Papriky už ve skleníku...
Pěstování ozimé zeleniny, 17.4.2024
parada
Modřín 1.5 metru za rok, 12.4.2024
take to nedoporucuji, pokud je to b lizkosti nejake nemovitosti. Mel jsem maly stribrny smrk na male zahradce, a bylo mi ho lito ho pokacet, a doslo to tak daleko ze z toho byl 15m strom, vsude ploty a naklonen na spatnou stranu. Ta sranda mne stala... celý příspěvek >
Papriky 2024, 3.4.2024
Tak premyslim s ohledem na pocasi, ze papriky i rajcata prenesu do skleniku, a papriky pristi tyden asi uz tam vysadim, spis mozna uz o vikendu, na ranni mrazy uz to nejak nevypada. Risknu to, a rajcata kdyztak prikreju nebo odvezu, ty zustanou v... celý příspěvek >
Red Delicious, 19.3.2024
diky moc za rady, obema. pustim se do toho. To vyvazovani a ohybani, do toho se mi moc nechce, ne ze bych nemel cas, nebo moc stromku, ale zvazim to.
Papriky 2024, 18.3.2024
Díky, no vidíš za chvíli budeš sklízet. Mě taky letos přijde že mi jdou nějak líp než jindy že bych se to konečně naučil? Tak příští rok radši až v druhé půlce ledna. Dal jsem totiž na balkon papriky ve výsevnou substrátu co mi zbyly a už jsem je... celý příspěvek >
Papriky 2024, 18.3.2024 Obsahuje fotku
Takhle vypadají moje papriky.letos se.mi snad povedly. Ty malá jsou z pozdějšího výsevu. Mám je od rána do noci na balkoně abych je trochu zabrzdil dávám je dovnitř jen na noc když hlásí mrazy. jeden stupeň dva nad nulou nemají problém. Slibuji si od... celý příspěvek >
Red Delicious, 18.3.2024 Obsahuje fotku
Prosím o radu ohledně řezu red deliciois na podnoží M26. Stromky asi 4-5 let staré, snaha o vřeteno. Loni jsem dovolil květy ale bohužel, zmrzly a nebylo nic. Ptám se, mám výhony strihnout na vnitřní očko a nutit to dál do vodorovné polohy a mít... celý příspěvek >
Meruňky 2024, 14.3.2024
zacina kvest Kompakta, Kioto zatim ne.
Pěstování ozimé zeleniny, 7.3.2024
Vladimíre a Waltere, máte to parádní. Mne skoro vše poslo, zelí jsem teď vyšel znova, holt toho bude míň,ale nic se neděje. Už je březen, příští týden vyseju Dubáček a římský, řádek mrkvicky a jarní cibulky. Ovšem, papriky mám parádní, nějak se... celý příspěvek >
Předpěstování košťálovin, 24.2.2024
🤣 ať je to jak chce, já pikyroval moc brzy, jakmile se vyvinuly děložní listy, a přelil jsem je, to je na nich krásně vidět, půlka je skoro pryč nebo neroste. Ty co jsou vysusenejsi na kraji misky se vzpamatovaly a začínají růst. Toť k tomu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika