Příspěvky uživatele - MonikaP

Petržel, 22.4.2024
Aj ja sa to chystám skúsiť:) Inak petržlen Orbis mi na hriadke už ide, ale stálo ma to vyše dva týždne denného polievania a zakrývania kartónom než vyklíčili. Listový petržlen si bežne predpestujem, talianský obrovský. Mrkvu pestujem vo vedrách,... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 21.4.2024
Ďakujem pani Evka:) áno budem musieť nejako vylepšiť tú konštrukciu pri Maglia Rosa. Paráda že tak dlho vydržia. A je veľmi chutná. Už aby bolo teplejšie... Neviem sa dočkať keď pôjdu von, vo fóliovníku je ešte v noci na rajčiny príliš chladno
Pěstování ozimé zeleniny, 17.4.2024
Nádhera:)
Paradajky pre r. 2024, 15.4.2024
Ďakujem:) tak som ju trošku umravnila a zakorením si ju. Mala aj u vás Maglia také na spálenie náchylnejšie listy? Aj keď som ju pomaly navykala tak tie listy miestami boli ako slnkom spálené, čo som pri štartke a DPHeart nemala. Inak tu mám úplnú... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 14.4.2024
Nádhera:) Ja sa vytešujem, včera som prvý x v živote ochutnala Magliu Rosa a je výborná, som rada že som sa tu o nej dozvedela:) Neviem sa dokať dozretia prvej štartky, tú som tiež ešte nejedla. Niekde tu niekto v minulosti zmienil že u Maglie sa... celý příspěvek >
Černooká Zuzana se jmenuje, 2.4.2024
Dobrý deň prosím vás je normálne že 5 týždňov od výsevu čiernooká zuzana ešte nevyklíčila? Pred zasiatím bola namočená cca 40 hodín. Ide o semená od dvoch rôznych výrobcov. Sú pri teplote okolo 20st.Ďakujem
Rajčata 2024, 24.3.2024 Obsahuje fotku
 No u nás to takto bývalo, ako píšete, než som začala používať peroxid. Časti stoniek ohnednú, aj plody, tak ako je priloženom obrázku z netu. Vlastný nemám, fotila som si len to čo ma tešilo:))
Rajčata 2024, 22.3.2024
Ďakujem za reakciu, áno už som zmierená že to nebude ako som dúfala:) Plíseň bramborovou tu máme každý rok. Odolné odrody boli nepostihnuté alebo len občas náznak. Neodolné pleseň napadla, ale vďaka postreku zriedeným peroxidom sa napriek napadnutiu... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 22.3.2024
super:)
Rajčata 2024, 22.3.2024
Super:) a v prípade mrazov to parenisko ešte niečím zakrývate?
Rajčata 2024, 22.3.2024
Tu je link na ten článok odkiaľ je tabuľka https://journals.ashs.org/hortsci/view/journals/hortsci/43/6/article-p1673.xml A zaujalo ma, že u uhorky sa v tabuľke u štepenia spomínala aj phytophtora. A toto k tomu píšu " Wang et al.... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 22.3.2024 Obsahuje fotku
Našla som túto zaujímavú tabuľku
Rajčata 2024, 22.3.2024
Ďakujem:) a ja už som plánovala že budem vrúbľovať na vašich septoriivzdorných Mountaineerov, ale vidím že nie:)
Rajčata 2024, 22.3.2024
Ďakujem za info, toto ma zaujímalo... dúfala som že možno budem mať šťastie. Napadlo ma to urobiť keď som čítala o vrúbľovaní melónu na tekvicu odolnú voči fuzáriu. Dám jej šancu, uvidím čo bude :) Edit: tak som gúglila a budete mať pravdu:... celý příspěvek >
Rajčata 2024, 22.3.2024
ja som urobila pokus, navrublovala som na plesniodolný Rose Crush neodolný Black prince. Dúfam že si to zachová plesnivzdornosť podnože. Nechala somna tej rastline jeden výhon Rose Crush tak by mali na nej byť dva druhy plodov, uvidíme:)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika