Kniha Okrasné stromy a keře



Vavrinka - (8) - 188.169 (?) 
29.1.2012 18:04, zobrazeno: 5713x

Dobrý den,  mám doma knížku Okrasné stromy a keře v zahradě a Květiny v zahradě (autor D.G. Hessayon), kapesní verze. Pro základní a stručnou orientaci v rostlinkách mi dobře slouží a uvažuju i o nákupu "nekapesního" vydání. Ráda bych se ale zeptala, pokud někdo znalý dokáže říci, zda se podle této knížky můžu dobře řídit v našich zeměpisných podmínkách, protože se jedná o cizojazyčný překlad (např. otázky mrazuvzdornosti rostlin apod.)

Děkuji.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
KUKY - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4484) - 38.136 (?), 29.1.2012 18:12

Pokud je to od anglického autora, tak bych trochu přihlížel na naše podmínky. Viz naše letošní zima, která byla zatím mírná, přímořská, avšak čekají nás vnitrozemské mrazy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 220.182 (?), 29.1.2012 20:42

Tu první (stromy a keře- kapesní vydání) mám také, tu druhou (květiny) mám normální vydání. Pokud se jedná o nemrazuvzdornou nebo choulostivější rostlinu, je v knize vždy uvedeno, lze se tím řídit, řekla bych, že text byl pro ČR poněkud upraven. Odpovídá to skutečnosti.          Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika