Při poskytování těchto stránek nám pomáhají soubory cookie. Používáním stránek s tím vyjadřujete souhlas.
Další informace.
 Zahradní grily Weber - plynové, elektrické a lávové grily 
přesný výraz

Jabloně > Výběr zimních odrůd odolných sršňům a vosám

Výběr zimních odrůd odolných sršňům a vosám

vladan (11) - xxx.xxx.169.86 (?)
15.9.2020 18:44

Reakce   na hosta  xxx.xxx.91.196    ze 14.9. 2020 7:38
Vážený pane, to co mi tady nakvašeně radíte, již dávno praktikuji -není to nic nového. A tvrdím, že sáčky, alspoň u mě jsou, zatím nejlepším řešením – tam kde nejsou je až 40% plodu ožraných. Vrcholem je, že mi ožírajíi žlutoplodé odrůdy, jako je Otava, kterou bych měl sklízet cca za měsíc.

Ukázat polohu příspěvku v diskuzi >
Připojit reakci

recepty na vaření, uzení, zavařování, vína, destiláty
   << Předchozí příspěvky | 1, 2, 3   

vladan (11) - xxx.xxx.169.86 (?), 15.9.2020 18:44
Předchozí příspěvek | tento příspěvek (zjistit adresu)

Reakce   na hosta  xxx.xxx.91.196    ze 14.9. 2020 7:38
Vážený pane, to co mi tady nakvašeně radíte, již dávno praktikuji -není to nic nového. A tvrdím, že sáčky, alspoň u mě jsou, zatím nejlepším řešením – tam kde nejsou je až 40% plodu ožraných. Vrcholem je, že mi ožírajíi žlutoplodé odrůdy, jako je Otava, kterou bych měl sklízet cca za měsíc.

Připojit reakci   

host - xxx.xxx.168.123 (?), 13.9.2020 15:21
Mám Rubín 400 m.n.m a žerou mi ho taky. Prostě žerou, co dozrává. A teď dozráva tato odrůda. Pozdější jsou na tom líp, to už j nejsou vosy a sršně.
Připojit reakci

ariadna (87) - xxx.xxx.78.134 (?), 25.1.2019 8:52
Trochu na obranu srsnov a os: Nase si pochutnavali prevazne na opadanych a poskodenych plodoch, tie pekne nechali tak. V podstate pri vsetkych ovocnych stromoch. A dalsi pochvalny bod maju za to, ze boli uplne mierumilovne. Pol metra od hniezda sme ich pozorovali bezne a bolo im to jedno. Ale mozno mame nejaky trenovany druh :)
Připojit reakci

lajci (74) - xxx.xxx.4.22 (?), 25.1.2019 10:27
Ono skôr ide oto že srsne a osy napádajú plody kde bola robena previerka a na zemi je minimum plodov z visokokmennych stromoch pozieraju predčasné opadnute a láka ich vôňa hniloby. Ktorá sa šíri pod stromom. Na margo srsnov musím s pani súhlasiť s tym že naozaj srsne su skôr vydaním pozieracom hmyzu rôzneho druhu žeru všetko od husenic až po včely osy chrobákov. Paradoxne robotnícke srsna nie ale ich larvy áno. Robotnícke žeru ovocie miazgu stromov a peľ kvetov. Mám doma živí plot draca červeného (berberis turgau). A nektar z kvetu je neodolateľný v máji u mňa je ako v uli a srsne su tu na hodoch.
Připojit reakci
1, 2, 3   
Fórum pro chovatele - domácí miláčci, psi, drůbež, králíci, včely, krmiva, pelíšky
Slepice - kolik potřebují místa18.9.2020
Překrmení brojleři? Váha 5-6 kg14.9.2020
Překrmení brojleři? Váha 5-6 kg14.9.2020
Chov ryb doma13.9.2020
Králící a kukuřice12.9.2020
Zarybňovací plán - pomoc10.9.2020
Další příspěvky > 
Úvodní stránka | Informace o serveru | Podmínky užívání | Kontakty
Jak Google využívá data, když používáte weby nebo aplikace našich partnerů
(c) Lupo Media s.r.o. 1999 - 2020