Příspěvky uživatele - 169.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rouby jabloně, 24.3.2024
Dobrý den, prosím o radu, rouboval jsem v roce 2021 vrtačkou na kmen sloupcové jabloně roub jabloně odrůda Admirál - dobrá úspěšnost i ve spodních partijích.Letos, já roubuji začátkem dubna, chci zase vrtačkou přeroubovat sloupcovou jabloň - rouby z... celý příspěvek >
Ovocná stěna pana Kotyšana z Receptáře, 24.3.2024
Dobrý den, pani Kamilo moc se omlouvám na příjmu jsem, píši dost málo.Vladan případně e-mail www.vladd@seznam.cz
Výběr zimních odrůd odolných sršňům a vosám, 15.9.2020
Reakce   na hosta  xxx.xxx.91.196    ze 14.9. 2020 7:38 Vážený pane, to co mi tady nakvašeně radíte, již dávno praktikuji -není to nic nového. A tvrdím, že sáčky, alspoň u mě jsou, zatím nejlepším řešením – tam kde... celý příspěvek >
Výběr zimních odrůd odolných sršňům a vosám, 13.9.2020 Obsahuje fotku
Zpětně se vracím na můj příspěvek v tomto vláknu a musím poděkovat pánům dr. Hlavatému a dr. Vysloužilovi. Jedná se o mé Rubíny v roce 2019 bylo jen několik jablíček na ochutnání ožraných od vos, no ale letos násada ohromná, já neprotrhával, protože... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika