Příspěvky uživatele - lajci

Red Prince / Red Jonaprince, 15.10.2019 Obsahuje fotku
Krásne ja s času na čas si kúpim jonaprince na trhu poliaci to pestujú dosť úspešne, a je to naozaj výborne jablko hoci červenú variantu som nejedol ale tá obyčajná je sfarbená oranžovo svetlo červena. Mojím fešákom pre rok 2019 je jednoznačne... celý příspěvek >
Melrose, 14.10.2019 Obsahuje fotku
Áno súhlasím s melrose je to vinikajuca odroda. Skladovanie je dobré násada plodov každý rok je veľká a je potrebná prebierka. Kedze je to kríženec Jonathanu tak aj chuť je veľmi dobrá hlavne na Vianoce nesmie chýbať na stole.plody sú veľké až veľmi... celý příspěvek >
Odrůda Admiral, 4.10.2019 Obsahuje fotku
A že pan Ivan má pravdu s tým admiralom a melódiou nasledovná ukážka ako sa dá premeskat zber melódií. Následne poputuje rovno do mlynčeka a do mrazničky na koláč. Ináč k tej melódií neviem prečo sa všade uvádza kyslejšie jablko keď je celkom... celý příspěvek >
Pinova, 4.10.2019
Ja ju mám na M26 a mám problém z drobnovanim plodov jablko dobré len veľkosť plodov nedokážem ani pri prebierke zväčšiť. Prečo? Netuším ale ináč celkom fajn
Jadroviny 2019, 4.10.2019 Obsahuje fotku
Súhlas Jonatan je moje druhé najobľúbenejšie jablko hneď po Fuji jedol som už kde čo ale na Vianoce chuť Jonathanu je gurmánsky zážitok. A čo sa týka krásy ja by som dal asi florinu alebo blaník ta sa vyfarby dosť do krvavo červená hoci niekedy ma... celý příspěvek >
Florina, 23.9.2019 Obsahuje fotku
Ja si myslím že je to perspektívna nenáročná odroda kvalitná chutná a vzhľadovo atraktívna vo všetkých našich vyskových polohách. Plodí dobre a pravidelne vrelo odporúčam
Merkur, 23.9.2019 Obsahuje fotku
Zdravím vás chcel by som sa vás opýtať že či niekto nemá skúsenosti s odrodou Merkur prvá úroda dopadla otrasné trápny má silná hrdzavitost u tejto odrody kde tak asi nastal problém meďnate prostriedky na jadroviny nepoužívam ale aj tak to nedopadlo... celý příspěvek >
Gala, 23.9.2019
Ja by som povedal že odroda gala ktorú mám na záhrade východ Slovenska 350m dosť trpí strupovitostou veľmi rýchlo dochádza k šíreniu ochorenia po ukončení chcem ochrany aj v letných mesiacoch kde iné odrody problém nemajú gala trpí. Ja si myslím že... celý příspěvek >
Hadanka, 20.9.2019
Ja by som povedal že Henry masters Ale je málo červené ale tvár má podobné konicky
Hadanka, 20.9.2019
Áno je to Fuji beny shogun Ferrari medzi jablkami úžasná chuť vrelo odporúčam
Hadanka, 6.9.2019
Tesne vedľa je z krajiny kde slnko vychádza a má aj veľa klonov
Hadanka, 5.9.2019 Obsahuje fotku
Áno presne tak Ivan to dal bez mihnutia oka správne si naozaj trieda a čo toto jablko ktoré sa zbiera medzi poslednými a vydrží veľmi dlho veľmi známe jablko skús no že či sa trafís
Hadanka, 5.9.2019 Obsahuje fotku
Čo že to je skúste hádať dozrieva v polovici októbra čo to tak asi môže byť? A bude mať až krvavé líčko keď dozreje. Ešte napovedá tatik je Jonathan.
Bohemia 2019, 5.9.2019
Ci pána dobré xi xi... Ivan to je kapacita všetko vie áno je to wiliamsova letná hruška samozrejme ako u nás sa hovory kalap dolu.
Lord lamborne, 4.9.2019 Obsahuje fotku
No pani neviem čo na to povedať ja si myslím že je to lord lamborne ešte aj tak chutí sladko korenisto ako lord no nemám s čím porovnať strom som ja nesadil ale otec tak neviem on to tvrdí.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika