Příspěvky uživatele - vladan

Rouby jabloně, 24.3.2024
Dobrý den, prosím o radu, rouboval jsem v roce 2021 vrtačkou na kmen sloupcové jabloně roub jabloně odrůda Admirál - dobrá úspěšnost i ve spodních partijích.Letos, já roubuji začátkem dubna, chci zase vrtačkou přeroubovat sloupcovou jabloň - rouby z... celý příspěvek >
Ovocná stěna pana Kotyšana z Receptáře, 24.3.2024
Dobrý den, pani Kamilo moc se omlouvám na příjmu jsem, píši dost málo.Vladan případně e-mail www.vladd@seznam.cz
Výběr zimních odrůd odolných sršňům a vosám, 15.9.2020
Reakce   na hosta  xxx.xxx.91.196    ze 14.9. 2020 7:38 Vážený pane, to co mi tady nakvašeně radíte, již dávno praktikuji -není to nic nového. A tvrdím, že sáčky, alspoň u mě jsou, zatím nejlepším řešením – tam kde... celý příspěvek >
Výběr zimních odrůd odolných sršňům a vosám, 13.9.2020 Obsahuje fotku
Zpětně se vracím na můj příspěvek v tomto vláknu a musím poděkovat pánům dr. Hlavatému a dr. Vysloužilovi. Jedná se o mé Rubíny v roce 2019 bylo jen několik jablíček na ochutnání ožraných od vos, no ale letos násada ohromná, já neprotrhával, protože... celý příspěvek >
Co nejméně postřiku na ovocé stromy, 10.2.2019
Moc děkuji za názory Vás všech, určitě udělám úpravu mých postřiků ale musím zachovat ty základní.Moc se mi osvědčil můj předjarní postřik, kde stříkám Sulkou proti mnoha škůdců, naopak zvažuji, že vyřadím postřik proti přezimujícím škůdcům. Postřik... celý příspěvek >
Co nejméně postřiku na ovocé stromy, 10.2.2019
Postřiky, které popisuji v základním článku patří pro jabloně, hrušně, slivoně a broskvoně.
Co nejméně postřiku na ovocé stromy, 10.2.2019
Dobrý den, prosím o radu , jak nejlépe a pokud možno nejméně stříkat ovocné stromy, jaké máte zkušenosti Vy. Jabloně mám jen rezistentní.Chápu, že každá zahrada je jiná a podmínky také. Zatím stříkám takto : - zimní... celý příspěvek >
Výběr zimních odrůd odolných sršňům a vosám, 24.1.2019
Dobrý den, prosím o radu. V roce 2017 jsem si narouboval 4 ks Rubínu, stromy jdou pěkně, už mají i pár květních pupenů. Před týdnem mě ale uzemnil náhodně kolemjdoucí, že v našich podmínkách 190 m nad mořem on Rubín odstranil, protože nedozrál -... celý příspěvek >
Ovocná stěna pana Kotyšana z Receptáře, 9.3.2018
Dobrý večer, děkuji za příspěvky všech diskutujících.Přesně mě odhalili pan Polehla a pan Hlavatý, já doopravdy nehoním kvantitu ale chci pokud možno kvalitu.Pane Polehla, když jsem nakupoval stromky do ovocné stěny, tak jsem v objednávce udával, že... celý příspěvek >
Plodné dřevo Rajka a Aneta, 8.3.2018
Příspěvek 183.116   ze dne 8.3. 2018 0.17      je můj ja se nepřihlásil
Ovocná stěna pana Kotyšana z Receptáře, 7.3.2018 Obsahuje fotku
Dobrý den, oslovuji příznivce ovocných stěn.Chtěl bych nastavit novou diskuzi, a to o ovocné stěně pana Kotyšana z Receptáře - prostě se mi líbí. Vyslechl jsem mnoho názoru proč tuto stěnu nedělat - tak na truc jsem ji zapěstoval i s chybami, které... celý příspěvek >
Plodné dřevo Rajka a Aneta, 5.3.2018
Moc děkuji za odpovědi p.Hasmanovi a p.Hlavatému.Stejně bych se zeptal p.Hlavatého jak poznám, nebo kde zjistím, když to nenajdu v katalogu na jakém dřevě plodí jednotlivá odrůda.Doposud jsem doopravdy přihlížel k rodičům odrůdy.Pro nedostatek místa... celý příspěvek >
Plodné dřevo Rajka a Aneta, 4.3.2018
Dobrý den, prosím o informace Zabývám se tvarováním stromků hlavně jabloní.Zatím jsem zjistil jen tyto informace. Jabloň RAJKA má rodiče Šampion x hybrid ÚEB 1200/1 Katka (což je kříženec Jolana x Rubín). Čili bych ji řadil k odrůdě... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika