Rouby jabloně



host - 81.144 (?)
28.3.2024 8:47
Já se letos z jabloní chystal roubovat jen jeden stromek v sadě, korunku na něm ulomila jalovice. Chtěl jsem tam dát Heliodor, který jsem měl objednaný. Bohužel se z něj nedalo nic vzít a navíc po řezu udělaném u prodejce byla na vrcholku špičáku nekroza. Biegler
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13   
                     
host - 81.144 (?), 28.3.2024 8:47
Já se letos z jabloní chystal roubovat jen jeden stromek v sadě, korunku na něm ulomila jalovice. Chtěl jsem tam dát Heliodor, který jsem měl objednaný. Bohužel se z něj nedalo nic vzít a navíc po řezu udělaném u prodejce byla na vrcholku špičáku nekroza. Biegler
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.142 (?), 28.3.2024 10:56

Už z tý jalovice nadělejte stejky, ta už se nadělala škod!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 28.3.2024 12:20

Mohu nějaké rouby poskytnout, mistře Bieglere. Heliodor a Opál budou na stromech už asi dost narašené, ale mám tady čerstvě koupené a nenarašené stromky Mac Intoshe a Parmény zlaté. Tak než na špatných místech začnou živořit, tak by z nich nějaký ten pěkný, silný roub byl. Jsou kupované přímo v ovocné školce, tak to snad nebude žádný falzifikát. Naroubované Mac Intoshe mám z různých zdrojů na různých místech, ale nikde moc nerostou, takže tenhle silný stromek je pro mě unikát.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 81.144 (?), 28.3.2024 15:31
Pane Petře Mac Intosh jsem vykácel loni a tu Renetu - Parménu mám. Děkuji za ochotu. Ten Heliodor snad do příště doroste, abych si mohl ten jeden stromek přeštěpovat a neměl jen zákrsek od prodejce. Pane PP už je zamražená.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mičurin II - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1609) - 165.146 (?), 8.4.2024 13:28

Před necelým týdnem jsem se byl podívat do sklepa na rouby a zjistil jsem jejich počínající rašení což se mě ještě nikdy ve sklepním prostření tak brzy nestalo. Zkusil jsem mízu a včera narouboval. 1 - komplet přeroubované Akane. 2 - komplet přeroubovaný Crimson Crisp. 3 - reparát na kmíku po loňském nezdaru.

Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)

1 - přeroubované Akane
1 - přeroubované Akane
2 - přeroubovaný Crimson Crisp
2 - přeroubovaný Crimson Crisp
3 - reparát
3 - reparát
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  11,  12,  13   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika