Natírání kmenu vápnem



vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 15.90 (?)
25.2.2016 16:15

Jestli se Vás to dotklo, co jsem napsal, pane Hlavatý,  tak se omlouvám, nebylo to opravdu myšleno osobně.  Věřte, že není vůbec výjimkou, kdy se pomocí tohoto hojně navštěvovaného fóra někdo skrytě pokouší ušetřit za reklamu.  Nakonec je dobře, že jste diskuzi o tomto přípravku otevřel, věřím, že to přimělo řadu lidí o tom problému popřemýšlet. Všichni budeme rádi, pokud Vy nebo kdokoli jiný pomůžete otevřít  další podobná témata.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.27 (?), 25.2.2016 9:41

tak to mi vysvětlete, jakou užitnou hodnotu získám, když do přirozeného prostředí bez stanovitelného obsahu titanu dodám titanovou bělobu. Pro některé je nemyslitelné přihnojovat ledkem aj. minerálními hnojivy.

Asi si nejste svými argumenty jistý, když používáte takovéto formulace s invektivami za hranicí etikety.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 35.93 (?), 25.2.2016 9:48

Za byvaleho urednika Vas opakovne oznacil nekdo jiny, mne to prijde vcelku vtipne, vzhledem k Vasim obcasnym, ale pravidelnym vymyslum.

Dany vyrobek neznam, chtelo by to nem neco vice vedet, oznaceni "BIO" alespon formalne splnuje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.27 (?), 25.2.2016 10:10

tak jó, jako vtip to beru, ale v kontextu to vyznívalo jako invektiva.

Osobně proti titanové bělobě nic nemám a u interérových barev si vybírám ty s nižším obsahem zinku a vyšším obsahem titanu. Ale jako zelináři mým odběratelům použití takovéto barvy nezdůvodní vyšší cenu, tudíž si nepřiplatí za zboží ale nakoupí jej jinde levněji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 113.117 (?), 25.2.2016 15:06

"Pan Hlavatý" sa slušne predstavil vo svojom prvom príspevku pred pár dňami na vlákne Admiral. Každý mal raz prvý, druhý, tretí príspevok, hodnotiť podľa ich počtu sa mi zdá smiešne. Mrzí ma len, že som sa nechal vyprovokovať obvineniami z reklamy, nemal som na to vôbec reagovať. Ak si chcete zistiť údaje o mne týkajúce sa záhradkárskej "dovednosti"  a výsledkov, kliknite si na "Slovenský zväz záhradkárov - výsledky súťaží o jablko roka", aj keď toto nepovažujem za zvlášť významné a je mi trápne sa tým nejako hrdiť. Chcem sa len podeliť s poznatkami, venujem sa záhradkárstvu už veľa rokov, v záhrade mám jablone, hrušky, ázijské hrušky, hurmikaki, moruše, marhule,broskyne, višne, čerešne,slivky, oskorušu,mišpuľu, drieň,muchovník, asiminu, dulu, rakytníky,aróniu, kiwi,černice, egreše,ríbezle, jostu,zemolez... Ak má niekto záujem poradiť, som mu k dispozícii, môže sa prísť aj osobne pozrieť do mojej záhrady. A tiež naopak,  rád sa priučím od Vás aj ja, rozhodne sa nepovažujem za niekoho kto "zjedol celé ovocinárstvo". Len už prosím žiadne invektívy a obviňovania, aj na tú "reklamu" si už dám pozor, netušil som že sú tu také pravidlá a že po jednej vete vyletí toľko sršňov.  Mier.  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 35.93 (?), 25.2.2016 15:29

Dobre a pouzivaji komercni pestitele v sadech nejaky podobny nater? Alespon ja se ridim tim, co se pouziva profi,  ruznych novych "eko bio" pripravku je spousta a nemaji deklarovanou ucinnost (a velci pestitele je vubec nepouzivaji).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 67.66 (?), 25.2.2016 23:13

Dobre a pouzivaji komercni pestitele v sadech nejaky podobny nater?

Komerční pěstitelé žádný nátěr nepoužívají, protože je to neefektivní (náklady na práci a nátěr se nevrátí).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Standa_hk - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5555) - 248.27 (?), 25.2.2016 23:45

Někde komerční pěstitelé používají plastovou ochranu kmínků mladých stromků proti okusu, která zároveň plní tu funkci přistínění kmínku a tím retardaci rašení.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 15.90 (?), 25.2.2016 16:15

Jestli se Vás to dotklo, co jsem napsal, pane Hlavatý,  tak se omlouvám, nebylo to opravdu myšleno osobně.  Věřte, že není vůbec výjimkou, kdy se pomocí tohoto hojně navštěvovaného fóra někdo skrytě pokouší ušetřit za reklamu.  Nakonec je dobře, že jste diskuzi o tomto přípravku otevřel, věřím, že to přimělo řadu lidí o tom problému popřemýšlet. Všichni budeme rádi, pokud Vy nebo kdokoli jiný pomůžete otevřít  další podobná témata.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 113.117 (?), 26.2.2016 7:30

Pán Vysloužil, všetko je O.K., ja som to tiež dosť "prepískol", takže sa tiež ospravedlňujem. Z mojej strany žiadny problém.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 35.93 (?), 25.2.2016 13:47

Mne by spise zajimalo, proc vyrobce uvedl takovyto podezrely vyrobek na trh (pro male pestitele). Existuje snad nejaky shodny ci obdobny profi vyrobek ve velkem baleni, ktery je komercnimi pestiteli v sadech jiz delsi dobu pouzivan?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika