Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

"Pan Hlavatý" sa slušne predstavil vo svojom prvom príspevku pred pár dňami na vlákne Admiral. Každý mal raz prvý, druhý, tretí príspevok, hodnotiť podľa ich počtu sa mi zdá smiešne. Mrzí ma len, že som sa nechal vyprovokovať obvineniami z reklamy, nemal som na to vôbec reagovať. Ak si chcete zistiť údaje o mne týkajúce sa záhradkárskej "dovednosti"  a výsledkov, kliknite si na "Slovenský zväz záhradkárov - výsledky súťaží o jablko roka", aj keď toto nepovažujem za zvlášť významné a je mi trápne sa tým nejako hrdiť. Chcem sa len podeliť s poznatkami, venujem sa záhradkárstvu už veľa rokov, v záhrade mám jablone, hrušky, ázijské hrušky, hurmikaki, moruše, marhule,broskyne, višne, čerešne,slivky, oskorušu,mišpuľu, drieň,muchovník, asiminu, dulu, rakytníky,aróniu, kiwi,černice, egreše,ríbezle, jostu,zemolez... Ak má niekto záujem poradiť, som mu k dispozícii, môže sa prísť aj osobne pozrieť do mojej záhrady. A tiež naopak,  rád sa priučím od Vás aj ja, rozhodne sa nepovažujem za niekoho kto "zjedol celé ovocinárstvo". Len už prosím žiadne invektívy a obviňovania, aj na tú "reklamu" si už dám pozor, netušil som že sú tu také pravidlá a že po jednej vete vyletí toľko sršňov.  Mier.  

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 17 a číslo 18.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika