Lahůdková jablka pro labužníky - Váš favorit



Zdeněk Dukát - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (70) - 62.215 (?)
26.2.2008 14:47

Jablko mého jména jsem měl. Píše se plodné až nejplodnější. S plodností nesouhlasím. Chuť, no každá liška chválí svůj ocas. To jsem onehdá četl na Zahradě. Závěr Pryč s Dukátem! Je přeroubovaný.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
                     
host - 175.250 (?), 23.8.2007 20:39
Pro pěstitele v horších podmínkách mohu doporučit odrůdu, která tu ještě nebyla uvedena a to Bancroft Red. Není nějak významná chutí, ale dává spolehlivě úrodu jablek bez větší strupovitosti nečervavých a skladovatelných do nové úrody.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311), 23.8.2007 22:08
Pěstuji  odrůdu Bancroft red  25 let. Je nenáročná, plodí spolehlivě velmi pěkná a trvanlivá jablka. Tím ale, bohužel,  výčet předností končí. Strupovitostí trpí, alespoň u mě,  poměrně  dost (určitě víc než vedle stojící Rubín). Ve sklepě vydrží velmi dlouho, mimojiné proto, že každý sáhne raději po chutnějším jablku.
     Nicméně souhlasím, pro nenáročného pěstitele - milovníka kyselejších jablek v horších podmínkách - je to dobrá volba.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Zdeněk Dukát - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (70) - 62.215 (?), 26.2.2008 14:47

Jablko mého jména jsem měl. Píše se plodné až nejplodnější. S plodností nesouhlasím. Chuť, no každá liška chválí svůj ocas. To jsem onehdá četl na Zahradě. Závěr Pryč s Dukátem! Je přeroubovaný.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 77.39 (?), 26.2.2008 17:29

Ing. Dvořák - autor Dukátu - napsal několik pomologických knih. Vcelku logicky, byť poněkud nekriticky,  v nich chválil své dítě víc, než si zasloužilo. Podcenil zejména sklon k hořké pihovitosti (pro hnojícího zahrádkáře zničující vlastnost). Střídavě plodícího, ve sklepě vadnoucího bujně rostoucího Dukáta jsem taky přerouboval. Pro vyšší obsah cukrů končil v posledních letech spíš v kvasu. Kamarád na vysočině v chudé půdě, ale na slunci si jej však nemohl vynachválit. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 16.70 (?), 26.2.2008 20:58

Dukát je výborný, ale ta hořká skvrnitost to je strašný. Má dost podobnou chuť jako Coxova reneta která je pro mě nejchutnější.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 175.250 (?), 27.2.2008 10:12
Do Dukátu jsem vkládal naděje ale už jej nepěstuji pro tu hořkou skvrnitost. Oceňoval jsem dostatek cukrů a tudíž vhodné i do kvasů a ještě jednu vlastnost, která tady spomenuta nebyla. Vzhledem k dlouhé skladovatelnosti má nejdelší mne známou konzumní dobu.  Už brzy po zběre je možné je konzumovat a to u zimných odrůd nebývá zvykem.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 85.27 (?), 27.2.2008 13:34

To je pravda. Ale v tom Dukát nebyl sám. Spartan,  Rubín a další jse dají jíst taky poměrně brzy. Dukát mi, na rozdíl od jiných odrůd,  i v kamenném  sklepě rychle vadnul, jeho trvanlivost byla kratší než uváděná. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 117.222 (?), 28.10.2007 19:52
Grávštýnské považuji za jedno z nejchutnějších jablek.  Dá se sehnat např. na www.stareodrudy.org  . Pravda je, že se nedá pěstovat jinak než jako vysoký strom se širokou korunou (pokud budete řezat, pořádně neplodí a snaží se znovu a znovu obrážet), takže do malé zahrádky je nevhodné. Máme jednu jabloň minimálně 80 let starou (plodí stále slušně) a dvě cca 30 let. Pokud však chcete grávštýnské naroubovat, bývá to problém, jelikož jednak na některé podnože špatně chytá a navíc chuťově to nikdy není ono jako z původního starého stromu...
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 77.39 (?), 28.10.2007 20:36
Taky mě překvapily drobné plody průměrné chuti na mladých naroubovaných stromcích. Chce to pár let počkat, jak se stromy rozrostou, začnou plodit ty pravé krásné Grávštýny.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 14.71 (?), 28.1.2012 21:01

Pokud vím tak v Norsku pěstují Grávštýnské jako štíhlá vřetena na podnoži M9.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika