Příspěvky uživatele - 14.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
MM 106, 27.8.2014
Jen doplním, že podnož M25 není podobného růstu jako MM106. M25 je pravděpodobně nejvzrůstnější vegetativní podnoží vůbec. Stromy na ní naroubované, jsou bujnějšího vzrůstu než na podnoži MM111, A2, M11, M16 nebo J-TE-C.
Staré odrůdy na slabě rostoucích podnožích, 26.7.2013
Asi to tak bude. U bujně rostoucích odrůd je častěji uváděno, že se více hodí pro kmenné tvary. Navíc Grávštýnské je triploidní odrůda, takže to bude platit asi pro všechny odrůdy podobného rázu. Ještě jsem našel že Průsvitné letní plodí na vřetenech... celý příspěvek >
Staré odrůdy na slabě rostoucích podnožích, 26.7.2013
Dobrý den, zajímalo by mě, proč se staré odrůdy nedoporučují roubovat na slabě rostoucí podnože? Podle toho co jsem našel na internetu, tak v Norsku se běžně pěstuje Grávštýnské nebo Summered na M9.
Vlastní bio kuře, 30.8.2012
U intenzivně chovaných kuřat je problémem to, že jsou po celou dobu života stresované, mají různé vývojové vady (častěji než chované doma z důvodu minimálního prostoru) a podle toho, také to maso chutná. Dále je problém, že v supermarketu můžeme... celý příspěvek >
Jakou odrůdu jahod a kde objednat, 8.8.2012
Korona je pro mě jednoznačně nejlepší, objednat se dá buď u sempry nebo jahodarna Vranany ma moc kvlaitní sazenice a pak i Starkl ji obcas má.
Které maliny?, 8.8.2012
Zevu 2 bych rozhodně nedoporučoval kvůli náchylnosti na choroby. Odolná je kanadská Canby, plody jsou jen středně velké ale aromatické a nepotřebuje k růstu ani oporu. Jinak s většími plody bych doporučil český Granát. Z remontatntních odrůd pak... celý příspěvek >
Remontantní maliník - růst, 8.8.2012
U remontatntního maliníku rostou výhony několikrát za rok, ty co rostou později na těch plody už nemusí dozrávat a celkově ten porost by měl být vzdušnější, takže pokud je to moc husté přebytečné výhony odstraňte.
Maliník Polka, Medea, 7.8.2012
Dobrý den, už druhým rokem pěstuji odrůdu Polka a v plodech má velmi málo šťávy. Má někdo s touto odrůdou stejný problém? Dále se u této odrůdy uvádí že je odolná vůči plísni ale minulý rok pár plodů bylo plísní napadeno. Mám na zahradě ještě odrůdu... celý příspěvek >
Malina Ljulin, 5.8.2012
Ada je česká odrůda, Medea je slovenská. Obě odeůdy vznikly stejným křížením Newbourgh x Rubín bulharský x Ljulin v výzkumném ústavě v Bojinicích v roce 1987. Po té probíhala selekce. Orůdy jsou si podobné, přesto se mírně liší v některých znacích... celý příspěvek >
Odrůda Regent, 2.6.2012
Dobrý den, chci se zeptat v jakých podmínkách pěstujete interspecifickou (PIWI) odrůdu Regent a jak vám prospívá. Hlavně pěstitelů z mimo vinařských oblastí. Zajímalo by mě v jakých "nejhorších" podmínkách se dá s úspěchem pěstovat. V jakém prostředí... celý příspěvek >
Grávštýnské, 28.1.2012
Pokud vím tak v Norsku pěstují Grávštýnské jako štíhlá vřetena na podnoži M9.
Čím teď pohnojit jahody?, 20.8.2011
Ahoj Paľo, jaký pěstuješ remontantní odrůdy?
Čím teď pohnojit jahody?, 17.8.2011
Správně by se měli po sklizni sestřihnout všechny listy z důvodu omezení šíření chorob. Takže by bylo lepší je ještě teď dostřihnout. Prokypření a obrání suchých listů se provádí brzo na jaře. Na hnojení není ještě pozdě a můžete použít NPK nebo... celý příspěvek >
Virus keříčkovité zakrslosti maliníku, 16.8.2011
Dobrý den, s největší pravděpodobností mám na asi 2 prýtech virus keříčkovité zakrslosti maliníku (Raspberry Bushy Dwarf Virus - RBDV). Jak se proti němu mám bránit? Je nějaký přípravek nebo stačí napadené prýty spálit? Jak rychle se šíří? Děkuji za... celý příspěvek >
Jakou ostružinu a malinu?, 16.9.2010
Děláte to spárvně odstřihávají se jen odplozené výhony.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika