Dicolor



Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10026) - 70.240 (?)
15.10.2014 19:15

Pročítal jsem si tady kritiku příliš malých plodů a nezajímavé chuti Dicolorek, ale přesto to všechno bych řekl, že pokud se plody zkonzumují včas, nejlépe v průběhu řijna, tak se podle mě nejedná o nezajímavou chuť plodů. Naopak si myslím, že má Dicolor z těch nových kříženců příchuť poměrně originální a příjemnou.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 45.252 (?), 24.3.2014 20:18

Já měl loni poprvé větší úrodu Dicolor a hrušky byly vzhledově vskutku exkluzivní (sytě žluté s rudým a oranžovým) a velikostně velké a vyrovnané, možná vlivem mohutných srážek v květnu a červnu. Chut je vynikající, ale nesmí na skladování přezrát do měka. Nepříjemě překvapila ale zralost už měsíc po sklizni, tj. vydržela s bídou tak do poloviny listopadu, v tom je značný rozpor oproti oficiálnímu komentáři k odrůdě. Mladý stromek dal 15kg a musel být svázán aby se nerozlomil, prospívají jí teplé jižní polohy s dostatkem vláhy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10026) - 70.240 (?), 15.10.2014 19:15

Pročítal jsem si tady kritiku příliš malých plodů a nezajímavé chuti Dicolorek, ale přesto to všechno bych řekl, že pokud se plody zkonzumují včas, nejlépe v průběhu řijna, tak se podle mě nejedná o nezajímavou chuť plodů. Naopak si myslím, že má Dicolor z těch nových kříženců příchuť poměrně originální a příjemnou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 16.10.2014 16:59

Letošní úroda Dicolor byla slušná (cca 25kg), přesto byla poslední. Pěkně červené líčko, dužina brzy po sklizni příjemně chruplavá, ale jen sladká, nic víc. Plody malé a padající i při malém vánku. Nevím, proč se řadí k zimním odrůdám. I ty, co nepopadaly a stihl jsem je otrhat, již dávno dozrály a jsou spotřebované. Přitom podzimní Konference ještě místy visí na stromě. S lehkým srdcem se s Dicolorkou rozloučím. Je možné, že na kdouloni, černém úhoru a při pravidelníé zálivce by byly plody kvalitnější, já raději vsadím na odrůdy, které to nevyžadují. K dikolorce jsem předloni přirouboval starou odrůdu Avranšská. Roub letos přinesl první dva plody. Nespadl ani jeden z nich a hrušky byly 3x větší než Dicolor. A chuť - ne že bych nic tak skvělého dosud nejedl - ale velmi slušná.  Podtrženo, sečteno - sbohem dikolorko!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10026) - 70.240 (?), 16.10.2014 17:28

To se nedá nic dělat. Bránit svým tělem ten strom před Milošovou pilkou nebudu. Ale mluvil jsem o chuti právě jeho plodu, protože jiné tady nemám. Tenkrát, když jsem je koupil na trhu a byly vydávány za nějakou starou odrůdu, tak mně chutnaly stejně dobře. Menší velikost mi nevadí. Přeslazené a fádní se mi zdály minulý rok moje Astry (Holenická x Grossdemange), ale i jiné odrůdy z Holovous (vlákno Zakoupené hrušky) byly nepřesvědčivé. Dicolor mi chutná, ale jak říkám, musí se sníst co nejdříve. Avranšskou tady mám taky. Ještě neplodila.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10026) - 70.240 (?), 7.11.2014 18:23

I takto netradičně vybarvené mohou být plody Dicoloru. Pocházejí z neroustoucích roubů Dicoloru na Vonce. Protože mám zvýšenou míru tolerance vůči (ne)chuti této odrůdy, takže můžu v klidu říct, že celkem ujdou. Rozhodně existují ještě fádnější kříženci.

Dicolor
Dicolor
Dicolor
Dicolor
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Wimpi - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (2112) - 109.116 (?), 7.11.2014 18:43

Hruška je to velikostně malá, chuťově nijak osobitá. Jaký může být důvod pro její pěstování a větší rozšíření v konkurenci ostatních odrůd, zajímavě barevný vzhled? Doufám, že nikoli jen dobře vedená propagace ze strany jejích producentů ...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 168.17 (?), 7.11.2014 23:26

Dicolor u mě pro jakousi podivnou pachuť skončila.

Lucas

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10026) - 70.240 (?), 8.11.2014 14:14

Ta se projevuje až při opožděné konzumaci. Člověk by až řekl, že zde dochází k jakémusi rozkladu původní chuti. Naprosté zemdlení a nechuť vůbec takové sousto polknout. Je vidět, že křížením může vzniknout ledacos. Myslím, že k něčemu podobnému dojde i při opožděné konzumaci plodů Kariny. Možná. Ale počáteční chuť špatná není.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Maty - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (976) - 92.152 (?), 8.11.2014 19:43

Na základě předchozího příspěvku od Petra jsem zašel do sklepa na kontrolu Dicoloru a byl jsem v šoku. Loni jsem ho konzumoval o vánocích, letos je již za zenitem, úplné bláto... Nedokážu si to vysvětlit, přitom termín sklizně byl přibližně stejný...
M.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10026) - 70.240 (?), 8.11.2014 20:59

Protože se množí negativní názory na chuť Dicoloru, tak bych chtěl připomenout, že se v minulosti tato odrůda umisťovala na prvních příčkách nejedné degustace. Nemyslím, že se jednalo o placenou reklamu. Znovu připomenu hitorku o koupených plodech Dicolorek, které trhovec označil za jakousi neznámou starou odrůdu. Pochvaloval jsem si originální chuť staré odrůdy a přitom jsem jedl právě Dicolor. Svůj názor jsem nezměnil. Williamsova podle mě vytváří v Dicoloru onu zvláštní ovocnou příchuť, která jakoby není zcela totožná s Williamsovou, přesto tam otisk této chuti je. Pokud se plody konzumují včas je tato chuť příjemná a zajímavá. Co ale není pravda je to, že plody vydrží do Vánoc. Pokud vydrží, tak ale už nejsou k jídlu. Optimální je podle mě konzumace nejpozději do konce října v podmínkách běžného sklepa.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika