Příspěvky uživatele - 168.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nancyjská mirabelka neplodí, 31.5.2023
Hm, takže asi byla moje trpělivost silně nadbytečná. Doposud jsem neochutnal jediý dobrý plod. Ano, v okolí rostou mirabelky divoce a vypadají jak na Vašich fotkách. Takže jde ven a jiný pokus. Jen by mě zajímalo, proč neplodí. Vždyť i ty divoké mají... celý příspěvek >
Nancyjská mirabelka neplodí, 29.5.2023
Dobrý den před asi už deseti roky jsem zasadil  "nancyjskou mirabelku" koupenou v zahradnictví. Dodneška měla jen pár květů a ani jednou plody. Strom je to celkem pěkný vzrůstem, ale jde spíš o ty plody. Než jí vykopu, jaké máte s... celý příspěvek >
Rybíz - jen částečné trsy plodů, 14.5.2023 Obsahuje fotku
Dobrý den  Už nejméně dva roky mám na mých rybízech jen částečně plné trsy plodů. Rybízy (viz foto) jsou pěkné, dvoumetrové, dobře hnojené a udržované a i přes problém dobře plodí. Ale v posledku vždy najaře vidím tyhle poloprázdné... celý příspěvek >
Tlustá rajčata, 24.5.2020
Děkuji za odpovědi.
Tlustá rajčata, 23.5.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, potýkám se s pěstováním rajčat ve skleníku, u každé odrůdy rajčat se stává že místo do výšky rostou spíše do šířky. Vidět je to na stonku přiložené fotografie. Kdy tenčí část se vyvíjela při předpěstování v květináči a po přesazení... celý příspěvek >
Podnož "Kavkazská", 8.11.2017
Podařilo se mi sehnat letní hrušeň Alfu na podnoži Kavkazská.  Podle informací na internetu by měla mít vzrůst asi 6m (menší než klasický semenáč).Potřeboval bych ji mít ve výšce asi 4, maximálně 5m.Lze ji řezem takto bez větších potíží... celý příspěvek >
Heliodor, 31.10.2017
Když už jsme u těch žlutých rezistentů - je vůbec možné od sebe odlišit odrůdy Heliodor, Luna, Opál, Sirius, když jsou všichni kříženci Golden Delicius a Topaz? Lucas
Jabloň Lucy, 16.10.2017
Děkuji z odpověď, bohužel již na zahradě místo nemám a Lucy jsem moc chtěl. No ještě počkám na chuť těchto "žluťásků", ale asi půjde... Lucas
Jabloň Lucy, 15.10.2017 Obsahuje fotku
 Již 2 roky mám "Lucy" zaslanou z e-shopu. Malému stromku na M 9 jsem ponechal 3 jablka. Ta však zůstávají převážně žlutá (dle popisu: zákl.barva žlutozelená, krycí barva karminově červená se žíháním a bílými lenticelami).Je možné, že by ještě... celý příspěvek >
Gabrovská se Bulharům povedla, 20.9.2017
S dozráváním Presenty jsem na tom asi jako Vy. Mám ji 3. rok, vloni i předloni dozrála začátkem října.Žlutavá dužina, trochu sušší oproti domácí švestce, spíše sladká. Na dané období velmi dobrá. Lucas-podhůří Šumavy 495m
Šarka na meruňce, 23.7.2017
Má nejlepší meruňka asi 10. letý Bergeron, který praktikcy každý rok zaplodil, letos ukázal téměř na všech plodech projevy šarky, plody ještě zcela nedozrály. V zahradě mám 3 starší domácí švestky dlouhodobě s projevy šarky, ale dostatečně plodící... celý příspěvek >
Prebierka plodov broskyn, 19.5.2017
máte tam trochu strupovitost pane Mimmo! To abych uklidnil ty, co už žádnou probírku dělat nemusí -:) Lucas
Papriky 2014, 13.3.2017
Dobry den, nasla jsem toto tema na koreninovou papriku a chtela jsem moc poprosit zda nekdo nemate semena papriky Kalocsai 801. Moc dekuji za odpoved
Konec pesticidů pro zahrádkáře?, 7.3.2017
no nic, mám ještě asi 10 let starý Sumithion super, kupodivu ještě funguje! Lucas
Kadeřavost - postřik dnes?, 30.1.2017
Chlapi, neblázněte už teď s postřiky! Lucas
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika