oliva



Stanley_51 - (23) - 182.35 (?)
15.3.2009 16:49

Oliva se dá stříhat úplně bez problémů. Sestříhejte jí do tvaru, který vám bude vyhovovat. Ale určitě jí nedělá dobře přílišné teplo při absenci světla. Oliva potřebuje ke zdravému růstu vysokou úroveň slunečního svitu, jinak vytahuje. Měla jste jí ještě nechat v chladnu, případně přenést do skleníku, kde má více světla. Mám olivu několik let a na zimu jí nechávám ve studeném skleníku (letos -17C), přežívá bez úhony.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 241.82 (?), 13.3.2009 4:54, zobrazeno: 4209x
vloni jsem koupila olivu, celé léto byla ve skleníku, rostla, na zimu jsem jí dala do chodby, na chladnější místo a ted v březnu jsem jí přenesla do tepla, nasadila takový rychlý růst, že těch větviček mám plné okno. mohu ji nějak sestříhat a tvarovat do stromku? zatím to roste jako keř s výhony dlouhými přes půl metru. děkuji Hana
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Stanley_51 - (23) - 182.35 (?), 15.3.2009 16:49

Oliva se dá stříhat úplně bez problémů. Sestříhejte jí do tvaru, který vám bude vyhovovat. Ale určitě jí nedělá dobře přílišné teplo při absenci světla. Oliva potřebuje ke zdravému růstu vysokou úroveň slunečního svitu, jinak vytahuje. Měla jste jí ještě nechat v chladnu, případně přenést do skleníku, kde má více světla. Mám olivu několik let a na zimu jí nechávám ve studeném skleníku (letos -17C), přežívá bez úhony.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Maty - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (976) - 97.44 (?), 15.3.2009 17:01

A dočkáte se v našich oblastech úrody? Případně kdy od výsatby začíná plodit?
Martin

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika