Kaki od Starkla



host - 171.180 (?)
7.1.2012 0:10

Dobrý deň Ella! Názvom Kaki, Tomel, Diospiros či Ebenovník rajčiakový je vyjadrený iba botanický druh, nie odroda. Pre Starkla je to typické.  Namiesto odrody ríbezlí v katalógu uvedú, že sú červené, biele, čierne, vinič zas modrý, červený či biely, ale to predsa nie sú odrody! Ako zákazníka ma takýto prístup k zákazníkovi "uráža". Nesvedčí to o profesionalite roky zabehnutej firmy. Paľo

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
ella56 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (222) - 48.30 (?), 6.1.2012 14:05, zobrazeno: 15392x

Dobrý den, chci si objednat Kaki od Starkla, v letošním katalogu je jen název Kaki-Tomel, Diospyros,chtěla bych se zeptat, jestli má někdo s touto odrůdou do Starkla nějaké zkušenosti, vždycky,když jsem si od něj zboží objednala, tak jsem byla spokojená(kiwi, borůvky,atd)děkuji E

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 171.180 (?), 7.1.2012 0:10

Dobrý deň Ella! Názvom Kaki, Tomel, Diospiros či Ebenovník rajčiakový je vyjadrený iba botanický druh, nie odroda. Pre Starkla je to typické.  Namiesto odrody ríbezlí v katalógu uvedú, že sú červené, biele, čierne, vinič zas modrý, červený či biely, ale to predsa nie sú odrody! Ako zákazníka ma takýto prístup k zákazníkovi "uráža". Nesvedčí to o profesionalite roky zabehnutej firmy. Paľo

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
ella56 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (222) - 48.30 (?), 7.1.2012 23:35

Zdravím vás Palo a děkuji za odpověď, mě bylo taky divné, že tam nepíše název odrůdy, proto jsem radši zeptala, než si něco objednám, takže si Kaki radši koupím jinde, hezký den, Ella

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 163.208 (?), 8.1.2012 16:51

Dobrý deň, Ello!

Solídny prehľad o kultivaroch ebenovníka predviedol diskutujúci Okawango v príspevku z 2.12.2011 vo vlákne Hurmi kaki- tomel japonský.  Paľo

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
ella56 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (222) - 48.30 (?), 8.1.2012 20:01

Dobrý večer, moc děkuji za informace, zdraví E

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
peetoo - (49) - 41.142 (?), 26.1.2012 8:27

Dobrý deň pán Paľo. Máte pravdu, nie je to žiadna odroda. Mal som tiež záujem, tak preto som im napísal mail. Odpísali mi, že sa jedná o semenáče. Chcel som si objednať hurmikaki aj asiminu od jedného pána A.D. Našťastie som si prečítal isté fórum, kde sa zistilo, že predáva tiež semenáče. Nepoznáte nejakého seriózneho pestovateľa, ktorý by mi predal na dobierku hurmikaki aj asiminu. Ďakujem Vám za odpoveď. Peťo

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Paľo. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1739) - 150.101 (?), 27.1.2012 8:23

Zdravím Vás Peťo!

Ja mám ebenovník Nikitskaja bordovaja a dvojodrodovú asimínu od p.Andreja Daňka z Nitry.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Paľo. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1739) - 170.153 (?), 29.1.2012 16:37

Dobrý deň Peťo! Ebenovník "Nikita" od p.Andreja je očkovanec na D.virginiana a asimína má v korunke navrúbľovanú druhú odrodu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
pavel... - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (113) - 19.114 (?), 27.1.2012 9:55

Seriozní je i pan Zdenek Černoch. Mám od něj jak roubované tomely tak i asiminy a vše pěkně roste.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
ella56 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (222) - 48.30 (?), 7.2.2012 19:52

Tak jsem ráda, že jsem se zde na kaki zeptala a určitě si ho koupím radši u nějakého zde zmíněného zahradníka, děkuji

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika