Zahradnictví zoja



Stránky: 1,  2,  3,  4   
host - 53.1 (?) 
7.2.2012 19:17, zobrazeno: 47780x

Zaujala mě nabídka borůvek a ovocných stromků Zahradnictví Zoja. Zajímaji mě vaše zkušenosti s tímto eshopem.

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 6.1 (?), 6.4.2012 14:04

Máme objednáno, zatím nedošlo nic, protože jsem zažádali až o pozdější termín zaslání rostlin, ale uvidíme, dám pak vědět.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 6.1 (?), 18.4.2012 7:03

No takže už nikdy více- po převzetí jedné krabice, do které se vešly 4 ovocné stromy, 10 borůvek a 6 brusinek jsem si říkala, jak to tam mohli vše namačkat. Po rozbalení jsem byla ještě více zklamaná- borůvky maličké, snad se chytí, brusinky celkem ušly, no ale ty ovocné stromy- prostě bez kořenového balu a hlíny jen tak v igelitce- no to mě vyděsilo. Jestli se vše uchytí budu velice překvapená, ale opravdu, už jsem několikrát objednávala rostliny přes net, ale toto jsem ještě nezažila.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 182.227 (?), 18.4.2012 7:45

Ovocné stromky se vždy prodávají bez kořenového balu.Takže bez kořenového balu se určitě i zasílají.Není na tom nic divného.Dříve platila norma ČSN a podle ní mohly být stromky 48 hodin bez uložení.Takže dopravu takový stromek, jestliže je navích zabalený bez problémů přežije.Prodávají se sice i stromky v pytlících s trochou hlíny a pilin.Jestli leží někde v prodejně nějaký měsíc, kvalita takových stromků musí být naprosto skvělá.P

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.38 (?), 18.4.2012 8:42

Jedna známá firma před pár lety rozvážela prostokořené stromky volně naložené na korbě auta.  Přestože způsob přepravy a vzhled stromků (zaschlé kořeny, olámané pupeny) nebudil důvěru, problémy s ujímáním kupodivu nebyly.  Horší zkušenosti jsem měl se stromky prodávanými v úzkých igelitových sáčcích. Třebaže obsahovaly vlhké piliny, prostoru bylo málo a kořeny redukovány příliš.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 68.159 (?), 21.1.2024 16:08

Podzimní objednávka dorazila perfektně zabalená. Také kvalita rostlin a stromků mě mile překvapila. Mohu jenom doporučit. Určitě si zde na jaře opět objednám. Oproti některým jiným prodejcům, mají uvedené velikosti kontejnerů a nabízejí a zasílají i veliké několikaleté pěkně zapěstované rostliny. Za cenu, za kterou vám z jiného zahradnictví většinou přijde malý fousek. Tak doufám, že jim to vydrží a současnou kvalitu si udrží i nadále.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 91.196 (?), 21.1.2024 17:03

Děkujeme za pochvalu, posíláme písničku a klíčenku s kolečky do nákupního vozíku k tomucheeky!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 21.1.2024 18:21

smiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 239.177 (?), 6.6.2012 16:57

Mám objednáno od 7.5.2012 a zatím nic nedošlo... takže nevím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 6.1 (?), 8.6.2012 15:07

No jak jsem psala, že jsem s nimi nebyla spokojená, tak brusinky se chytly, jedna je sice taková chuděrka, mezi borůvkama už je chudinek více, ale stromy- ořešák se vůbec neujal, dle mého byl zaschlý, jak ho posílali a třešeň s jabloní sice vzešly, ale jsou to takové chudinky taky. Snad se pořádně zakoření a příští rok porostou lépe.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika