Příspěvky uživatele - 53.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký dlouho kvetoucí keř před dům?, 1.9.2012
Zajimava diskuse. Kdyz odhlednu od konkretnich naroku, keru je preci tolik! Skoda, ze je davno po sezone a dotaz starsi, doporucila bych Vam jit se proste v lete podivat do Troje a vybrat si, inspirace tam najdete dost. Muj nazor - ibisky jsou... celý příspěvek >
Prosím o pomoc s touto rostlinkou, 4.7.2012 Obsahuje fotku
Ještě jedno foto :-)
Prosím o pomoc s touto rostlinkou, 4.7.2012 Obsahuje fotku
Zdravím všechny rostlinkáře.Mám doma od sousedky tuhle pokojovku a nevím si rady jak se o ní starat... poradí mi někdo o kterou pokojovku se jedná?Děkuju moc.Lucka B.
Rajčata - terminální nekróza plodů, 30.6.2012
Vždyť říkám, pro návštěvu.. samozřejmě tu nevítanou. Nechám je na rostlinách a děj se vůle přírody.
Rajčata - terminální nekróza plodů, 30.6.2012
To je zajímavé. Z 8mi odrůd to mají jen dvě, placatá - italská costoluto. Všechna rajčata hnojím i zalévám stejně - tyto tedy mají evidentně jiné nároky. Vápník jim doplním postřikem na list. Myslíte, že ty plody dozrají? Někde píší, že ne, někde je... celý příspěvek >
Jak na dřevěné násady?, 25.5.2012
Násady před nasazením přesuším zastrčené v ústředním topení min. 4 týdny. Násady zásadně z jasanu, dobrá je líska, pouze v nouzi dub či akát. Buku se vyhněte - bolí z něj ruce - nepruží. A rychle hnije. Klínky dávám výhradně dřevěné, řezané... celý příspěvek >
Odrůda Concordia, 2.5.2012
Zdravíme vážené znalce, nějak se nám nedaří narazit na netu na rozumný odkaz k odrůdě révy Concordia (snad modrá). Tak nějak skoro omylem jsme se dostali k 1 rostlině a nevíme, co od toho čekat. Podle dárkyně je prý výborná stolní a to... celý příspěvek >
Vietnamské prase - zkušenosti, 25.3.2012
víte že skvěle plavou, včera jsem dovezl dva kanečky vypustil na oplocený pozemek z jedné strany oddělený od světa rybníčkem, chvilku se potulovali po pozemku, pak hop skoro kraulem překonali vodu vyskočili na hráz a byli v trapu... Celá vesnice... celý příspěvek >
Čerpadlo do kopané studny 9m, 12.3.2012
U sacích čerpadel je častým problémem, když pominu hlučnost, jejich zavzdušňování (odvzdušňování). V poslední době je dost problém i s kvalitou sacích košů.To celé bývá umocněno použitím pouze coulového průměru sacího potrubí. SVA jsou ještě... celý příspěvek >
Jakou plastovou zatravňovací dlažbu?, 7.3.2012
Měl jsem plastovou zatravňovačku na dvoře sedm let a pak mě došla trpělivost a všechno jsem vyházel. Přes sebepečlivější položení se časem pokřivila (jen chůze osob!!), protlačilo se bláto a tráva v tom stejně pořádně nerostla. Ještě mám ve vjezdu a... celý příspěvek >
Kdy na jaře přesazovat okrasné trávy?, 7.3.2012
Já jsem Ozdobnice přesazoval již tenhle víkend. Baly přes 0,5 m v průměru.
Zahradnictví zoja, 7.2.2012
Zaujala mě nabídka borůvek a ovocných stromků Zahradnictví Zoja. Zajímaji mě vaše zkušenosti s tímto eshopem.
Tabák, 17.1.2012
Selský je moc jedovatý na běžné kouření a navíc nezáleží tolik na nikotinu, ale především na zpracování.
Tabák, 17.1.2012
Mohlo být sucho nebo byl pozdě zasazen, ale taky mohla být moc kyselá půda.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika