rakytník



vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311)
2.2.2007 21:43

Pokud pěstovat rakytník, je to lepší mimo zahrádku - trochu moc se rozlízá do šéře. Pěstovat je třeba samce i samici, to dá vcelku rozum. Pozor na divoce rostoucí rostliny, které mohly vyrůst ze semen - některé plodí menší a trochu hořké plody, doporučuji tedy zasadit ty sazenice, které již plodily a ochutnali jsme je

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
            
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311), 2.2.2007 21:43

Pokud pěstovat rakytník, je to lepší mimo zahrádku - trochu moc se rozlízá do šéře. Pěstovat je třeba samce i samici, to dá vcelku rozum. Pozor na divoce rostoucí rostliny, které mohly vyrůst ze semen - některé plodí menší a trochu hořké plody, doporučuji tedy zasadit ty sazenice, které již plodily a ochutnali jsme je

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 132.221 (?), 4.5.2008 19:15

Připravuju se k pěstování rakytníku, ale může někdo poradit jakou největší vzdálenost mezi sebou zvládne samec a samice, aby byly plody?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 204.1 (?), 2.3.2007 12:05
necha se namnozit ze semen ale potomstvo je nevyrovnane a je tam mnoho samcich rostlin nebo z odkopku od plodicich rostlin tvori korenove vymlasky  vysazuji je cestari na spevneni brehu u nove vybudovanych cest vetsinou  je na nich plno plodu dlouho i v zimne                    l  l ymneuuuuuuuuuuuuu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 182.100 (?), 26.3.2007 23:00
Má někdo zkušenosti s konzumací plodů?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 166.20 (?), 27.3.2007 0:20
Zkušenost s plody ty nejlepší. Běží tady dvě diskuse souběžně, a na té druhé je vše napsáno. VašekB
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 182.100 (?), 27.3.2007 8:28
Nedaří se mi nalézt další příspěkvky o rakytníku. Můžete mi prosím poradit v které části je najdu. Předem děkuji
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 107.54 (?), 27.3.2007 8:58
Zkuste použít vyhledávací formulář. Najdete jej v pravé části stránky. Hezký den
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 6.158 (?), 20.9.2007 19:49
Pokud jste z okolí Jihlavy, můžu poradit kde si natrhat zásobu na celou zimu, nebo případně vykopat malé stromky na přesazení na zahradu ;)
Míra
resolut@tiscali.cz
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 145.147 (?), 28.2.2008 22:10

Viděl jsem v čejči u jednoho zemědělce co dělá. Má secí stroj a pole. vysévá rakytník a za dva roky ho vyorá a po tisících prodává firmám které vysazují svahy u dálnic. Množí tak zcela divokou formu téměř se nehodící na ovoce. Pro zahrádku je třeba zakoupit odrůdu rakytníku a k ní samce neb samce si odrýpnout u silnice. Jsou i prodejci kteří koupí tyhle divoké za haléře a pak prodávají za majlant.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 20.6 (?), 15.4.2012 1:08

Dobrý den. Dovolila bych si oživit tuto diskuzy o rakytníku. Koupila jsem si je dnes. Podle toho co jsem dnes celý večer četla je hodně agresivní a vitální rostlina daleko kořenící. Mám strach, aby časem nezničil sousedčin plot a nebo jestli nebude vadit okolním ovocným stromům. Nemáme zas tak obrovskou zahradu,  abych mu dala místo 5 metrů z každé strany. nejvejš dva metry od plotu. Dík Kamila

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika