Příspěvky uživatele - 132.221

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
přesazení rododendronu, 18.10.2008
     Zdravím všechny zahrádkáře-je možné ještě nyní přesadit po jednom roce malý keřík pěnišníku bez rizika že zimu nepřežije? Díky V.
úprava okrasné lísky, 4.10.2008
Prosím o radu-mám několik roků kroucenou lísku -v jejím mladém věku se naši psíci starali o její růst tím, že ji vždy olámali větve a nyní z ní je cca 2 m vysoký hustý keř. V současné době je jeden ze středových výhonů dost silný a chtěla bych... celý příspěvek >
vrba pokroucená, 4.9.2008
Po 5 letech jsme byli nuceni sáhnout k radikálnímu řezu /z malé sazeničky byl strom cca 2,5 m vysoký a také tak široký/. Doslova jsme jí "obrali" o všechny větve a zkrátily hlavní kmen ve výšce cca1,5 m. To bylo vloni na podzim, letos... celý příspěvek >
Rhododendron - hnojení, 1.9.2008
Prosím o radu-do kdy je vhodné hnojit před zimou. Dík
mucholapka podivná, 19.8.2008
Prosím o radu-má někdo zkušenosti s rostlinou, kterou Bakker nabízí jako "mucholapku podivnou-Dionaea Muscipula". Bydlíme na vesnici a svádíme většinou prohraný boj s mouchama, proto uvažuji o koupi této rostlinky. Vzhledem k ceně by mě ale... celý příspěvek >
New Dawn kontra Probuzení, 21.7.2008
Díky,  dám na Vás a bude to Probuzení. V.
Pnoucí růže New Dawn, 17.7.2008
Rozmýšlím se mezi New Dawn a Probuzením /Bohm/ - jaký je mezi nimi rozdíl ve výšce, vůni, délce kvetení, náchylnosti k nemocem apod. Chtěla bych jí použít jako vedenou pnoucí růži na místě, kde by měla dopolední slunce a potom navečer. Dá někdo radu,... celý příspěvek >
žlutá růže, 17.7.2008
Chtěla bych doplnit záhonek velkokvětých růží o žlutou barvu. Může mi někdo doporučit /z vlastní zkušenosti/ čistě žlutou růži /může být i kombinace žluté a oranžové nebo bílé/, která voní a zároveň dobře opakuje kvetení nebo má dlouhou dobu kvetení.... celý příspěvek >
Sloupovitá odrůda třešní - popř hrušní, švestek, jabloní a drobného ovoce, 7.7.2008
P. Boštičkko, mám na Vás prosbu-nezajímají mě sloupovité odrůdy /zatím/, ale měla bych zájem /pokud to jde a pokud je máte/ o dvě odrůdy na jednom kmínku-hodně ranou a pozdější. Ovoce pěstujeme jenom pro vlastní okamžitou spotřebu, máme Napoleonku... celý příspěvek >
v jakém stadiu máte melouny?, 1.7.2008
Prosím o radu-melouny zatím pouze kvetou a květy upadnou, plody nikde / z pěti sazenic pouze jeden miniaturní/-ale co se šlahounama, které začínají být nepříjemně dlouhé. Stříhat a tím možná donutit k větší násadě plodů /snad/ nebo nechat vlastnímu... celý příspěvek >
Rybízová štáva - postup, 1.7.2008
Zkoušel někdo vyrobit šťávu z třešní nebo višní? Budu vděčná za radu máme na naše poměry nadbytek úrody a a nerada bych to nechala schnít na stromě. Děkuji V. 
miniatury, 23.6.2008
V katalogu p. Žlebčíka je růžička miniatury od pěstitele Brabce. Zajímají mě nějaké další informace /délka kvetení, vůně, případné problémy ad./ a zda se dá běžně koupit. Děkuji
liliochvostec, 22.6.2008
Může mi někdo říci, jaký rozdíl je v délce kvetení liliochvostce a kleopatřiny jehly? Kdy je hlavní době kvetení /zajímá mě osobní zkušenost, ne literatura/ a které trvalky jsou nejvhodnější jako doplněk /aby si navzájem nepřekážely nebo... celý příspěvek >
ramblery, 19.6.2008
Musím konstatovat, že jste úplně perfektní-nejenom v radách, ale i ve snaze, nám nezahradníkům pomoci, díky.  Zajímalo by mě proč se tak těžko "schání" tento typ růže, který by opakovaně kvetl /to je konstatování/. V.
ramblery, 16.6.2008
Díky za radu, je krásná. Mám jenom jeden dotaz-máte s ní vlastní zkušenost? P. Žlebčík o ní píše jako o jednou kvetoucí. Děkuji V.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika