Příspěvky uživatele - 20.6

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jílové jezírko, 25.7.2012
Dobrý den. Je to nádhera a chválihodný počin. Kdyby tak takových bylo víc. Zajímalo by mě, jak malé jezírko by bylo možné udělat, aby přesně takhle vše samo přiskákalo, přilezlo a přilétlo.  Zahradu nemám ano velkou ani malou, ale ze tří stran... celý příspěvek >
Rakytník, 15.4.2012
Dobrý den. Dovolila bych si oživit tuto diskuzy o rakytníku. Koupila jsem si je dnes. Podle toho co jsem dnes celý večer četla je hodně agresivní a vitální rostlina daleko kořenící. Mám strach, aby časem nezničil sousedčin plot a nebo jestli nebude... celý příspěvek >
Jak zničit mech, 29.3.2011
Dobrý den. Máme zahradu asi 800m2 převážně trávu, sedmikrásky,pompelišky (ne trávník). Letos to ale vypadá, že místo fialek a trávy si pěstujeme mech. zmizí jak zasvítí slunce? nezničí mech kytky a veškerou trávu? Dá se umírnit - ne zcela zničit... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika