rakytník



host - 182.100 (?)
27.3.2007 8:28
Nedaří se mi nalézt další příspěkvky o rakytníku. Můžete mi prosím poradit v které části je najdu. Předem děkuji
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
            
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311), 2.2.2007 21:43

Pokud pěstovat rakytník, je to lepší mimo zahrádku - trochu moc se rozlízá do šéře. Pěstovat je třeba samce i samici, to dá vcelku rozum. Pozor na divoce rostoucí rostliny, které mohly vyrůst ze semen - některé plodí menší a trochu hořké plody, doporučuji tedy zasadit ty sazenice, které již plodily a ochutnali jsme je

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 132.221 (?), 4.5.2008 19:15

Připravuju se k pěstování rakytníku, ale může někdo poradit jakou největší vzdálenost mezi sebou zvládne samec a samice, aby byly plody?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 204.1 (?), 2.3.2007 12:05
necha se namnozit ze semen ale potomstvo je nevyrovnane a je tam mnoho samcich rostlin nebo z odkopku od plodicich rostlin tvori korenove vymlasky  vysazuji je cestari na spevneni brehu u nove vybudovanych cest vetsinou  je na nich plno plodu dlouho i v zimne                    l  l ymneuuuuuuuuuuuuu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 182.100 (?), 26.3.2007 23:00
Má někdo zkušenosti s konzumací plodů?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 166.20 (?), 27.3.2007 0:20
Zkušenost s plody ty nejlepší. Běží tady dvě diskuse souběžně, a na té druhé je vše napsáno. VašekB
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 182.100 (?), 27.3.2007 8:28
Nedaří se mi nalézt další příspěkvky o rakytníku. Můžete mi prosím poradit v které části je najdu. Předem děkuji
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 107.54 (?), 27.3.2007 8:58
Zkuste použít vyhledávací formulář. Najdete jej v pravé části stránky. Hezký den
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 6.158 (?), 20.9.2007 19:49
Pokud jste z okolí Jihlavy, můžu poradit kde si natrhat zásobu na celou zimu, nebo případně vykopat malé stromky na přesazení na zahradu ;)
Míra
resolut@tiscali.cz
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 145.147 (?), 28.2.2008 22:10

Viděl jsem v čejči u jednoho zemědělce co dělá. Má secí stroj a pole. vysévá rakytník a za dva roky ho vyorá a po tisících prodává firmám které vysazují svahy u dálnic. Množí tak zcela divokou formu téměř se nehodící na ovoce. Pro zahrádku je třeba zakoupit odrůdu rakytníku a k ní samce neb samce si odrýpnout u silnice. Jsou i prodejci kteří koupí tyhle divoké za haléře a pak prodávají za majlant.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 20.6 (?), 15.4.2012 1:08

Dobrý den. Dovolila bych si oživit tuto diskuzy o rakytníku. Koupila jsem si je dnes. Podle toho co jsem dnes celý večer četla je hodně agresivní a vitální rostlina daleko kořenící. Mám strach, aby časem nezničil sousedčin plot a nebo jestli nebude vadit okolním ovocným stromům. Nemáme zas tak obrovskou zahradu,  abych mu dala místo 5 metrů z každé strany. nejvejš dva metry od plotu. Dík Kamila

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika