Mate nekdo zkusenosti s popinavymi jahody od Satrkla?



host - 124.19 (?)
6.8.2009 23:20
Podobně jako tyhle zázračné jahody fungují některé remontantní odrůdy jahod, které běžně koupíte za zlomek ceny.Mně plodí na "oplégrech" třeba Annabelle.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
               
flint - (5) - 106.46 (?), 21.7.2009 7:51

Mám zakoupené popínavé jahody od Starkla. Postavil jsem k nim opory, ale o pnutí nevědí nic. Sice kvetou a plodí docela sladké plody, ale to je vše. Jsou to normální jahody běžně pěstované na záhonku. Nějaký ten oddenek vyrazí, který přivážu na oporu, ale daleko se nedostane a přestane růst. Ty fotky v katalogu o 2 m výšce jsou podfuk. Ani podle přiloženého návodu to nefunguje. Mám je druhým rokem a vykopu je a zasadím normální odrůdu a ne zázrak z reklam.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 143.205 (?), 21.7.2009 7:55

Myslím, že jste si sám odpověděl, není třeba se ještě dotazovat.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Rony - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1084) - 175.250 (?), 21.7.2009 16:57

O seróznosti této firmy svědčí fakt, že k něčemu zakoupenému jsem dostal vysavač. Ano byl to jednowatový motorek s vrtulkou uvnitř plastového tělíska a když jsem natrhal papír na kousky asi 3x4 mm, tak je nasál někam dovnitř. Takže reklamě, že k zakoupené věci dostanete zdarma vysavač bylo z právnického hlediska učiněno zadost. Co je na tom odsouzení hodné, že z nás dělají blbce zcela beztrestně.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
elfka - (47) - 137.198 (?), 22.7.2009 12:01

Pred pár rokmi ma tiež na pohľad zaujali popínavé jahody v katológu od Starkla. Našťasite som ich neobjednala. Ešte v tom istom roku v auguste som bola na výstave kvetov v rakúskom Tullne. Firma Starkl tam mala prenajatý celý pavilón a pri prehliadke ich expozícií ruží som pochopila, že nikdy nikto nebude mať také kvety a ovocie na kúpu ktorých nás lákajú svojimi katalógmi. Ruže boli v predstavované v záhonoch. Stromkové ako i kríkové mali len po jednom, maximálne štyroch kvetoch. Takže, asi tak to bude i s tými jahodami.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 124.19 (?), 6.8.2009 23:20
Podobně jako tyhle zázračné jahody fungují některé remontantní odrůdy jahod, které běžně koupíte za zlomek ceny.Mně plodí na "oplégrech" třeba Annabelle.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 156.195 (?), 10.10.2011 8:48
Já jsem si objednala 8 rostlin a jsem mooooc spokojená. Příště budu kupovat rostliny jen ze Starklu. Když jsem někdy něco koupila na stánku, tak mi většinou vyrostlo něco jiného. Ze Starklu to mám přesně takové, jaké jsem to chtěla mít. Barvu, tvar... Dostala jsem od nich krásně prokořeněné rostlinky. Ať jahůdky nebo květiny.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 176.1 (?), 23.11.2011 17:41

já mám taky zkušenost výbornou. všechno přišlo bleskově, průběžně sms co se s objednávkou děje. Rostliny byly v dobrém stavu. Uvidím samozřejmě až příští rok, co jak bude růst.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika