Příspěvky uživatele - flint

Rajčata - prosím poraďte, 20.4.2010
Po přezazení malých sazenic až po " krk " začaly rajčata krásně růst, nyní jsou asi 20 cm vysoká, ale spodní listy začaly žloutnout a na nich se objevují na okrajích černé skvrny a tak si myslím, že by to mohlo zasáhnou celé rostliny. Žluté... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 29.7.2009
Zakoupil jsem tolik reklamovaný Solární odpuzovač krtků. Je to sranda, hračka pro malé děti. Všechno funguje technicky, ale asi metr od toho se vytvořily krtiny i dále se vytvářejí.
Mate nekdo zkusenosti s popinavymi jahody od Satrkla?, 21.7.2009
Mám zakoupené popínavé jahody od Starkla. Postavil jsem k nim opory, ale o pnutí nevědí nic. Sice kvetou a plodí docela sladké plody, ale to je vše. Jsou to normální jahody běžně pěstované na záhonku. Nějaký ten oddenek vyrazí, který přivážu na... celý příspěvek >
Poraďte, 8.7.2009
Dík. Podle toho zobrazení je to přesně ono. Jsem zase o něco chytřejší, ale teď záleží na vhodném postřiku, četnosti a době. Teď je domnívám se pozdě. 
Poraďte, 2.7.2009
Po opadu listí na broskvoni Red Heaven jsem na podzim postříkal 8 letou broskev postřekem Sulka proti kadeřavosti. V době začátku rašení na jaře opět. Listy se krásně vyvinuly, již neměly ty typické skréuceniny, což jsem jásal nad úspěchem. Objevila... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika