Zemní vruty



host - 195.169 (?)
12.10.2011 21:06
Srovnatelné jsou české vruty firmy AKS Svatava, možná malinko levnější. Na trhu jsou i vruty z Číny, na ty bych si ale dům stavěla nerada.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 252.68 (?), 2.8.2011 5:52

Tchán postavil na zemních vrutech barák (dřevostavba), zavrtání provedla odborná firma. Základy za 3 hodiny a cena 70000,-.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 193.178 (?), 2.8.2011 12:11

Dobrý den, chci jen zeptat jestli jsou na trhu levnější vruty než od f. Krinner? Děkuji David Menc

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 110.250 (?), 7.8.2011 18:52
Dobrý den, co když vrut narazí na kámen?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 148.190 (?), 11.8.2011 23:03

Levnější vruty možná budou, ale kdo ví, jak je to s jejich vlastnostmi. Někde na fórech jsem četl, že nic moc. Ale nemám je tak nemohu porovnat s Krinnerem s kterým jsem spokojen. Samozřejmě až na tu cenu, ale když tak vezmu co je potřeba všechno okolo betonování patek tak to zase tak strašné není. V jednom z návodů pro zavrtání, jsem se dočetl, že kam zatluču roxor nebo něco podobného tak tam zavrtám i vrut. Tuto metodu jsem použil 6x a opravdu funguje. Takže pokud nenarazíte na plochu velkého kamene tak ho do země dostanete. Menší kameny si posune bokem.

Mimochodem, hřiště už je hotové...


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 195.169 (?), 12.10.2011 21:06
Srovnatelné jsou české vruty firmy AKS Svatava, možná malinko levnější. Na trhu jsou i vruty z Číny, na ty bych si ale dům stavěla nerada.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Barakuda - (3) - 3.215 (?), 11.2.2013 9:30

Ahoj, na jaro plánuju nový plot.Původně jsem uvažoval o betonování sloupků, ale pak jsem narazil na vruty a líbí se mi to mnohem víc.Díval jsem se na nějaké stránky s vrutama, ale nevím, jak je mám vybírat.Vyloženě na ploty je jich tam několik.

Jaké vruty jste kdo použil a na kolik vás vyšly na plot, pokud je někdo používal? Díky

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
WereBear - (1) - 100.9 (?), 15.2.2013 14:53

Já si postavil plot na delších Krinnerkách, fakturu jsem líný hledat, ale kus mě vyšel plus-mínus čtyři stovky.

Plot zatím drží jak helvétská víra a přežil i opakovaný nálet sousedovic retardovaného dobrmana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Barakuda - (3) - 13.171 (?), 28.2.2013 9:19

Hmm, tak to není zas tak špatná cena.A podle čeho si je vybíral?Má vliv na výběr vrtů jaký plot to bude a jak bude vysoký?asi jo, že... Počítal že budu mít na celý plot cca 20 sloupků, takže kolem osmi tisíc bych ze to asi dal.Tak sousedi žádného psa ani jiné zvířectvo naštěstí nemají, ale my jo.I když ten je neškodný, prťavý jack russel

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Bobo-bobobo - (5) - 113.204 (?), 17.3.2013 12:45

Tak pořád je dost teoretických příležitostí na "zatěžkávací test" Děti, toulavá zvířena, přiopilý soused...

Pokud poslední případ nastane, dejte vědět jak plot obstál :D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.188 (?), 6.4.2013 0:35

Tak jsem vloni postavil ten dřevník, na který jsem si ty vruty vlastně původně koupil. Jelikož jsem část z nich použil na to dětské hřiště tak jsem dokupoval a šáhl jsem po o něco levnější variantě vrutu od AKS Svatava a můžu říct, že ten Krinner je trošku někde jinde. Když pominu celkové zpracování, sváry atd, kdy Krinner vypadá jak z jednoho kusu, tak jsou Svatavy měkčí. U obou jsem používal metodu zavrtávání přes trámek a u Svatavy jsem pak horko těžko rovnal patky. Ale v zemi jsou a drží všechny...

dřevník
dřevník
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika