Příspěvky uživatele - Bobo-bobobo

Zahradni solarni osvetleni, 30.4.2013
Přiznám se, že se solárním osvětlením moc dobré zkušenosti nemám. Koupil jsem minulý rok malé lampičky na plastové nožce za pár šipů v supermarketu - spíše nesvítily než aby svítily, světlo bylo bledé, asi jako u baterky se špatným kontaktem a hlavně... celý příspěvek >
Zemní vruty, 27.4.2013
Moc pěkný ten dřevník. Vážně na vrutech? Z mojeho pohledu technického nemehla teda vypadá jak by byl na betoně, ale vidím dole i ty "patky".  Tak ať dobře slouží a stojí co nejdéle! A jen tak mimochodem, docela by mne zajímala... celý příspěvek >
Zemní vruty pro kotvení plotů, 31.3.2013
Co to bylo za značku, dělku a typ? A jak tedy ve výsledku slouží? To by mne docela zajímalo, slyšel jsem, že co se sežene v českých "bau", tak není nic moc. Tudíž by mne zajímalo, jaké jsou ty "přespolní"...
Kadibudka - plánek, 25.3.2013
Pěkný baráček, ale asi levný nebyl, že? Plus spíš je to fakt domek a ne kadibouda, ale když chce někdo luxus, tak prosím. A vůbec, jak šla montáž nebo ukotvení? Byla to spíš stavebnice nebo "udělej si sám"? To by mne taky zajímalo. Ale cokoli... celý příspěvek >
Zemní vruty, 17.3.2013
Tak pořád je dost teoretických příležitostí na "zatěžkávací test" Děti, toulavá zvířena, přiopilý soused... Pokud poslední případ nastane, dejte vědět jak plot obstál :D
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika