Jaké ovocné stromky budete kupovat?



host - 232.16 (?)
6.4.2023 16:28

Nelze nereagovat. Toho mladíka, jsem plácnul, popravdě řečeno, jen tak, protože se domnívám, že na tomto fóru, pravděpodobně starší debatér není. Mám již za sebou, pětinu devátého životního decennia. Takže trefa. Co je defektoskopie, velice důvěrně znám, pracovníci, kteří se jí zabývají, nejsou defektoskopci, což je něco co je lehce zavádějící, jsou to pouze kontroloři s jistou specializací. Živil jsem se coby kontrolor v kovovýrobě- kovařinou a tepelným zpracováním ocelí. V metalurgii kovů, tedy v hutnictví, je tak obrovský guláš, že mu plně nerozumí, ani lidé, kteří ve vzdělání o metalurgii kovů, dosáhli stupně nejvyššího. Velmi důvěrně znám! Další trefa. Informace o materiálu, používaného na rýče, touto firmou, se mi podařilo vymámit, přímo od ní. Že se to tu, dosti dávno probíralo, máte pravdu Další trefa.

No a teď se můžeme věnovat stromečkům, je to sice velmi špatně. S dřevinami se musí začít v brzkém mládí, a ne v době, kdy se již koukáme hrobařovi na lopatu, když jsem jednou, navštívil svého obvoďáka, tak jsem ho dostal na hlášku „Že by bylo vhodnější, navštívit Škrobánka a objednat si dřevěné sako“,aby se k nim v zájemci vypěstoval určitý vztah. My jsme měli „Mičurinský kroužek“ podle diktátu z Moskvy. Nemůžu popřít skutečnost, že jsme měli velmi dobrého učitele, na kterého s láskou vzpomínám, přestože byl v jistých situacích, jako pes. Dnes je na programu sexuální výchova se zaměřením na zabránění početí a plánované rodičovství. Je to předmět, ve kterém mají všichni kluci a některé holky za jedna!!

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13,  14,  15   
                     
PetrK - (31) - 80.10 (?), 31.3.2023 18:51

Dobrý den, čtu tu Vaše různé příspěvky ohledně různých stromů a je vidět, že se vyznáte. Mohl bych poprosit o radu? Zajímají mne některé staré odrůdy. Pročetl jsem na internetu přehled všelijakých jabloní a vyselektoval jsem nějaké, které mne zaujaly. Dal jsem to jako otázku zde do fóra. Jinak ani nevím jak tu psát, možnost zeptat se třeba napřímo mimo forum jsem nenašel. Jestli byste o těch odrůdách něco nevěděl.  Zaujalo mne Gustavovo trvanlivé, Zvonkové, Watervlietské mramorované, Vilémovo, Boskopské. Případně také Hájkova muškátová reneta, Coxova oranžová reneta, Hvězdnatá reneta. Ty ale asi nemají tak dlouhou skladovatelnost.Předem velmi děkuji.

https://www.zahrada.cz/forum/jablone/stare-odrudy-jake-jsou-a-kde-sehnat-rouby-nebo-str-482738/?kotva=

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mičurin II - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1625) - 165.146 (?), 5.4.2023 16:27

Pane 232.16,výrobce nemá co předpokládat ale informovat.Ta podprahová narážka na IQ je trapná jako všechna vaše snaha zde rozbíjet diskuse.

Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 232.16 (?), 6.4.2023 8:58

Pro mne mladý muži, je předně se postavit pevně na zem. Netřískat kolem sebe bainitem, nerezem a legurami, zvláště, když o tom nemám žádný šajn, tedy mít o tom potuchu Svého času zde operoval jeden velmi častý diskutér s tím, že v marketu narazil na nerezový rýč a přiložil velmi špatnou fotografi. Je to tentýž rýč, se kterým operujte vy. Vyklikal jsem si, že je tento nástroj vyráběn z borové oceli, protože neni drahá a naprosto vyhovuje, daným podmínkám. To je otěruvzdornost, pevnost a svařitelnost. Aby byl rýč atraktivnější, tak byl vyleštěn a aby lesk vydržel co nejdelší dobu, tak je vyleštěná čepel, chráněná vrstvou bezbavého laku. Jojo, není všechno zlato, co se třpytí. Nemám zájem na rozbíjení diskusí. Jsem jen naiva, který má rád pravdu a snaží se pojmenovat věci pravými jmény.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6532) - 9.142 (?), 6.4.2023 9:01

Možná by byl lepší z dubové oceli, svářený bukovýma elektrodama, zkuste to podat jako zlepšovák.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 232.16 (?), 6.4.2023 9:41

S hýkavcem se v žádném případě nelze bavit o ničem.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mičurin II - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1625) - 165.146 (?), 6.4.2023 11:24

Nyní k těm vašim pravdám pane 232.16.

Oslovujete mě mladíku (zřejmě ironie) což mě neuráží ale netrfil jste se.Jsem dva roky v důchodu.

Tvrdíte, že nerozumím kovovým materiálům - netrefil-35 let jsem se živil jako defektoskopec těchto materiálů na jádru.Význam výrazu defektoskopie si najděte, nebudu zde zatěžovat čtenáře.

Napodobenina rýče prodávaná v marketu za třetinu ceny byla tuším z Číny.Kdysi jsme to tady řešili.Já jsem zakoupil originál WOLF-Garten - netrefil,.

Laskavě se k této věci již nevyjadřujte.Pro mě je věc vyřízena.Věnujme se výsadbám což je tématem těchto stránek.

Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 232.16 (?), 6.4.2023 16:28

Nelze nereagovat. Toho mladíka, jsem plácnul, popravdě řečeno, jen tak, protože se domnívám, že na tomto fóru, pravděpodobně starší debatér není. Mám již za sebou, pětinu devátého životního decennia. Takže trefa. Co je defektoskopie, velice důvěrně znám, pracovníci, kteří se jí zabývají, nejsou defektoskopci, což je něco co je lehce zavádějící, jsou to pouze kontroloři s jistou specializací. Živil jsem se coby kontrolor v kovovýrobě- kovařinou a tepelným zpracováním ocelí. V metalurgii kovů, tedy v hutnictví, je tak obrovský guláš, že mu plně nerozumí, ani lidé, kteří ve vzdělání o metalurgii kovů, dosáhli stupně nejvyššího. Velmi důvěrně znám! Další trefa. Informace o materiálu, používaného na rýče, touto firmou, se mi podařilo vymámit, přímo od ní. Že se to tu, dosti dávno probíralo, máte pravdu Další trefa.

No a teď se můžeme věnovat stromečkům, je to sice velmi špatně. S dřevinami se musí začít v brzkém mládí, a ne v době, kdy se již koukáme hrobařovi na lopatu, když jsem jednou, navštívil svého obvoďáka, tak jsem ho dostal na hlášku „Že by bylo vhodnější, navštívit Škrobánka a objednat si dřevěné sako“,aby se k nim v zájemci vypěstoval určitý vztah. My jsme měli „Mičurinský kroužek“ podle diktátu z Moskvy. Nemůžu popřít skutečnost, že jsme měli velmi dobrého učitele, na kterého s láskou vzpomínám, přestože byl v jistých situacích, jako pes. Dnes je na programu sexuální výchova se zaměřením na zabránění početí a plánované rodičovství. Je to předmět, ve kterém mají všichni kluci a některé holky za jedna!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6532) - 9.142 (?), 6.4.2023 20:17

Zkuste těmi vašimi kydy pohnojit zahradu, máte-li jakou. Poroste to jak blázen. Jinou hodnotu to ale nemá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 232.16 (?), 6.4.2023 20:59

 Osel zahýka!!i

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 248.75 (?), 6.4.2023 21:21

Nezlobte se na mne, ale myslím si, že ani stáří neopravňuje člověka k tomu, aby jiné nemístně napadal. To tady na fóru není zvykem.           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  11,  12,  13,  14,  15   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?13.6.2024
Kouří do místnosti10.6.2024
Traverzy IPE5.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Traverzy IPE2.6.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?1.6.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika