Příspěvky uživatele - PetrK

Podnož St. Julien, 2.4.2024
Dobrý den, psal jste, před lety, že jste sehnal Jofelu na St. Julien. Jak po těch sedmi letech hodnotíte jak rostla, zdali dostatečně a jak plodí? Petr
Zvonkové, 2.4.2024
Dobrý den, pane Vysloužile, k čemu by se dala přirovnat chuť Zvonkového? Láká mne odolností k chorobám a dlouhou skladovatelností, tedy v období, kdy mi nic nevydrží. Na podzim mám James Grieve, Matčino, pak Golden Delicious, Kožené, dvě po dědečkovi... celý příspěvek >
Zvonkové, 2.4.2024
Dobrý den, takže chuťově podobné Melodii? Dá se to ještě k něčemu přirovnat? Já zvažuji výsadbu, ale nikdy jsem neměl příležitost ho ochutnat. Jak to u něk s tou chutí je? Petr
Zvonkové, 2.4.2024
Dobrý den, Já právě vloni zasadil jedno Zvonkové na M9, takže to bude malý stromek a zvažuji, že bych jich zasadil víc, protože podle popisu je mi sympatické. Tedy, prý odolnost chorobám, ve sklepě prý vydrží až do letní sklizně jablek chrupkavé... celý příspěvek >
Zvonkové, 2.4.2024
Dobrý den,  Já právě vloni zasadil jedno Zvonkové na M9, takže to bude malý stromek a zvažuji, že bych jich zasadil víc, protože podle popisu je mi sympatické. Tedy, prý odolnost chorobám, ve sklepě prý vydrží až do letní sklizně jablek... celý příspěvek >
Zvonkové, 2.4.2024
Dobrý den, moc děkuji za informaci. Já právě vloni zasadil jedno Zvonkové na M9, takže to bude malý stromek a zvažuji, že bych jich zasadil víc, protože podle popisu je mi sympatické. Tedy, prý odolnost chorobám, ve sklepě prý vydrží až do letní... celý příspěvek >
Zvonkové, 2.4.2024
Dobrý den, děkuji za odpověd, máte pravdu, dnes je internet dost zaplevelen, šíří se na něm někdy docela nesmysly. Je pak obtížné se zorientovat, co je skutečnost a co není. Ve smyslu, něco je jen otázka dojmů a jen zlomek opravdu bádání a nějakých... celý příspěvek >
Zvonkové, 27.3.2024
Dobrý den, psal jste o nesnadném tvarování Zvonkového. Mohu se zeptat, v jednom zdroji, který jsem našel se uvádí, že Zvonkové v prvních letech neřezat a jen mírně vyvazovat, v jiném zdroji, že má problémy s obrostem a tendence k vyholování a je... celý příspěvek >
Rajčata na sušení, 20.2.2024
Dobrý den, a to rajčata nasušíte n slunci aniž by zplesnivěly? Jak dlouho to asi tak trvá? Musí se v něčem máčet proti plesnivění? Sušení bych také rád zkusil, jestli to jde i v našich podmínkách.  děkuji Petr
Rajčata na sušení, 20.2.2024
Dobrý den, rád bych se zeptal, sušením na slunci se dosáhne toho potřebného stavu aniž by to zplesnivělo? Jak dlouho to trvá?  Musí se to v něčem máčet před, nebo při sušení? Děkuji. Petr
Paradajky pre r. 2024, 20.2.2024
Dobrý den, paní Evo, moc děkuji za tipy. Jestli se tu mohou posílat odkazy nevím, ale poslal jsem Vám e-mail. FB také mám. tam jsem k nalezení: Petr Kvíčala. Ale je tam více lidí tohoto jména. Jsem mezi nimi k poznání, že mám červené brýle a... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 20.2.2024
Dobrý den, paní Evo, moc děkuji za tipy a postřehy, to se mi moc hodí. Já jsem příliš mnoho odrůd zatím nevyzkoušel. Pár ano, ale ve všech letech u mne dohromady to byla možná ani ne desetina toho, co zkoušíte ročně. Někde jsem tu četl, že každý... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 17.2.2024
Dobrý den, Milane, moc děkuji za Vaše odpovědi. Je prima se dozvědět více. Ono řada věcí se nabere jen s lety pěstování. No a někdy si člověk není jistý, jestli výsledek není takový je, jen protože dělám něco špatně. Například to Stupické, které... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 16.2.2024
Dobrý den, moc děkuji za odpověď. MNe zaujalo více věcí než jen ten Alter Kommunist. Ale přiznám, že ten mne zaujal hlavně pro název. Následně až pak podle fotek a také tím, že ho paní Eva označila za výborný chutí i výnosem. No a pak mne zaujal tím,... celý příspěvek >
Paradajky pre r. 2024, 15.2.2024
Dobrý den, paní Evo, to je skvělé, že pěstujete tolik odrůd rajčat. Já přemýšlím nad tím, co letos vysét. Mohl bych poprosit o radu. Nevyzkoušel jsem zatím tak moc odrůd. Jeslti byste nebyla tak laskavá a nepodělila se o zkušěenosti a o radu. Možná... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika