Rozkládací altán 3x3 metry



ilča - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (88) - 238.108 (?)
25.7.2008 17:41

Velký stan, vč. bočnic jsme měli půjčený od skautů, včetně stolů a lavic, taky na oslavu. Takové stany mají i hasiči, skuste, třeba za flašku ho půjčí. Jinak takovéto stany, co vydrží více než pár dní, stojí kolem 50000.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

Stránky: 1,  2   
PedroKV - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (127) - 16.68 (?), 25.7.2008 17:05, zobrazeno: 42043x

Ahoj, sháním na svatbu stan/altán. V půjčovnách mi řekli nehorázné ceny okolo 10 tisíc, rozhodl jsem se, že si asi koupím takové ty rozkládací altány z hyprsupr, co vydrží 3 dny-přesně tolik potřebuju (den před, svatba, den po). Jestli mám dát 10 tis. půjčovně nebo třeba i 5 tisíc za vlastní a ten pak třeba i pod cenou prodat, nebo si ho nechat, tak je to jasné. Buď můžu spojit ty obyčejné 3x3 metry (400Kč/ks), ale zas to nemá bočnice, nebo jsem viděl i rovnou větší, tuším 3x6 metrů i s bočnicema, ale rád bych si na webu prohlédl provedení a i cenu, ale nemůžu je vygooglit. Díky

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
ilča - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (88) - 238.108 (?), 25.7.2008 17:41

Velký stan, vč. bočnic jsme měli půjčený od skautů, včetně stolů a lavic, taky na oslavu. Takové stany mají i hasiči, skuste, třeba za flašku ho půjčí. Jinak takovéto stany, co vydrží více než pár dní, stojí kolem 50000.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
PedroKV - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (127) - 16.68 (?), 28.7.2008 11:21
Díky za tip. Nakonec jsme vyrazili do Obi a Baumaxu a v OBI pořídili 3x6 s bočnicema za 2 tisíce.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 166.66 (?), 28.7.2008 13:03

Pedro! Držím palce, sám jsem před lety řešil podobný problém, (dnes mám pergolu) Sloužilo to dobře týden, i byl jsem líný skládat ten příšerný herberk, pak se zvedl vítr, ze zahrady byly slyšet divné, neznámé zvuky. Oba  (shodou okolností též 3x3m) přístěnky se vytrhly z ukotvení a jako nepravidelné hroudy trubek, plachet a lanek putovaly přes plot, sousedovy záhony, keříky... Skončily o dvě zahrady dál na hrušni a věšáku na prádlo...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Veselka - (13) - 181.72 (?), 29.9.2009 10:49

Příspěvek je sice staršího data, ale třeba pomůžu někomu kdo bude řešit podobný problém...

Také jsme řešili altán na svatbu, potřebovali jsme větší rozměry a tak bychom museli spojit dva. Cena byla vysoká a tak po pátrání co s tím, přišel švagr s nápadem, který neměl chybu. Sehnali jsme si klasické staré lešení, v makru koupili pevné plachty (po té použity na zakrytí dřeva) a pevný, stabilní altán námi požadovaných rozměrů byl na světě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 223.41 (?), 29.9.2009 12:04
Bez řádného ukotvení pártystan nelze provozovat. Dnes tak máme spoustu tyček ke kytkám.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Jandik - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (54) - 194.73 (?), 2.5.2010 19:59

Hodlám si, pro začátek, koupit přístřešek ROMA 3x3m ocel/PES bílý. Ukotvení jsem si představovat tak, že bych na místě "noh" přístřešku zapustil do země dřevěné špalky a přístřešek bych vruty přišrouboval k těm špalkům. To by mohlo fungovat ne?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 65.44 (?), 23.5.2010 19:06
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda jste si přístřešek ROMA 3x3 pořídil, a samozřejmě pokud už jste jej sestavoval - jak jste spokojený s jeho montáží a případně i pevností konstrukce při užívání. Přesně tento přístřešek jsem si prohlížela, ale ještě jsem se pro jeho koupi nerozhodla. Děkuji Vám za Váš názor, Magda H.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Jandik - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (54) - 197.98 (?), 27.5.2010 7:17

Dobrý den, koupil jsem ho, ale ještě jsem ho nesestavil. Stále jsou nějaké důležitější věci na zahradě. Zatím jsem si nechal udělat kovové patky na ukotvení. Počítám, že max. do měsíce to dám do kupy.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Karlíček - (17) - 64.242 (?), 27.5.2010 9:24

mohu říct z mé praxe, že ukotvení je k ničemu..páč se rozlomí poryvem větru ty pvc rohy na trubky(nejdou koupit jako díl)..jak to do toho pořád buší, tak se nejdříve vytrhnou suché zipy a švy a pak rohy pvc..opravdu tyče pak jen ke kytkám

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika