Příspěvky uživatele - Karlíček

Doma dělané filtrace, 24.12.2010
Duro u mě to je na prvním místě kořenovka!!! po všech upravách všelijakých filtrací jsem si nechal jen jí a jsem spokojen
Je deštová voda vhodná na sprchování (na chatě)?, 12.12.2010 Obsahuje fotku
než jsem udělal na chatě vrt.studni, jsme se sprchovali dešťovou vodou několik let! Ošetření jsem jsem prováděl s okapu přes dvojité sítko do 2000L nádrže a pak jen savem dle návodu.Možná záleží jakou máte střechu, já plechovou.Azbestocementová asi... celý příspěvek >
Kam dát rybičky, 6.12.2010
mám to nejmenší vzduch čerpadlo2,5w a je pod květináčem..vzduch který čerpá je ovlažen zahříváním čerpadla..vzduchování je kamenem v drobných bublinách..při hloubce 90cm je kámen umístěn asi ve 30-40cm pod hladinou a průměr díry v ledu je také okolo... celý příspěvek >
Kam dát rybičky, 4.12.2010
Možná docílíte nezamrznutí hladiny, když pustíte vodní čerpadlo, ale začnete hýbat vodou a tím pádem jí ochlazovat (rozdíl až 5 stupňů)až ke dnu kde ryby přezimují.Tím jím ublížíte víc než když bude zamrzlo..zakomorovaná ryba pak hyne(viz.puštěný... celý příspěvek >
Ja správně zazimovat karasy, 16.9.2010 Obsahuje fotku
můžete karáskové nechat ve tmě ve sklepě a vzduchovat.Nekrmit, vydrží do jara a kontrolovat jednou za týden
Želva v jezírku, 2.6.2010 Obsahuje fotku
mám želvy 19 let, v zimě v akvárku a v létě v jezírku..oplocení je z dřevěných šprdliček..neboť želva nádherná je užasný překonavatel překážek a po drátěném pletivu šlphá velice dobře..krmím je kočičíma granulema a žere i takové těstové válečky pro... celý příspěvek >
Rozkládací altán 3x3 metry, 27.5.2010
mohu říct z mé praxe, že ukotvení je k ničemu..páč se rozlomí poryvem větru ty pvc rohy na trubky(nejdou koupit jako díl)..jak to do toho pořád buší, tak se nejdříve vytrhnou suché zipy a švy a pak rohy pvc..opravdu tyče pak jen ke kytkám
Co mi žere kmen vrby?, 27.5.2010
udělejte měďnatý postřik(kuprikol.atd)..je to houba
Vytvoření roviny, 2.5.2010
tak jak odpověď nahoře..ale já bych bez špagátu podle oka..příroda je příroda..rovná travnatá zahrada je jak vybetonovaná plocha a ještě za drátěným plotem mě příjde jak tenisový kurt..ale to je každého věc
Benzinová sekačka NGP SP514HW, 2.5.2010
na můj vkus 2,6 kW/3,5 HP, moc slabý výkon
Sekačka Honda nebo Stiga?, 14.4.2010
když Stiga začala dělat sekačky, Honda si hrál na samuraje
Nejchutnější rajčata, 12.4.2010
bezkonkurenčně Bejbino...
Nejchutnější rajčata, 12.4.2010
vybírat semena bezchuťových polystýrénových rajčat z marketů??Brrr
A diskusi mám pročtenou - začínám. Kdo kopal růčo?, 12.4.2010
no jako bagrák na kubičáku, bych cca 108m3(rostlé zeminy + 25% k tomu) kopat rúčo nedoporučoval,...jako sport možná do těch 20(méně rozbitá zahrada od techniky)..já si cením času víc jak peněz za bagr a dopravu! Podle mě je to šílenost kopat růčo.Jak... celý příspěvek >
Polyetylen nezavadnost, 19.3.2010
jestli nejsou činské,tak bych se toho nebál..husí krky a vše kolem nich, mají pořád co dělat s pitnou vodou... a jít do takových detailů, jestli je nebo není to je dnes jedno..nebo víte co dávají do chleba, mýdla atd???
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika